SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

STARŠÍ DOROST NEPŘIVEZL Z BENÁTEK NAD JIZEROU DALŠÍ TŘI BODY

První venkovní zápas našeho staršího dorostu jsme jeli odehrát do Benátek nad Jizerou, do nádherného prostředí, hřišti velikosti Camp Nou, trávník jako na kulečník, počasí ideální.Podmínky jako stvořené pro našeho „snipera“ Davida Andronikova, ten ale bohužel pykal za vyloučení v prvním kole. Museli jsme si poradit bez něj, ale alespoň jsme si vyzkoušeli jak by to vypadalo. Na hrotu nastoupil osamocený Johny Chochola a rval se jako lev. Odvedl velmi kvalitní výkon. Bohužel jsme ho nedokázali doplňovat v dostatečném počtu. Přesto jsme si vytvořili v prvním poločase 2 šance, ale nevyužili je. Domácí také, ale paradoxně skórovali až z naší šílené chyby a do šaten se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Náš výkon byl bojácný, alibistický, zbavovali jsme se jednoduchých míčů, je to škoda. Do druhé půle přišly změny, soupeře jsme přitlačili, ten nevěděl kam dřív skočit. Po zásluze jsme i vyrovnali, krásně se trefil Adam Čermák. Dál jsme měli převahu a mohli soupeře definitivně zlomit. Místo toho přišla ale další obrovská chyba, domácí útočník za dárek poděkoval a krásně trefil. 2:1. Tato situace nás naprosto uzemnila a Benátky naopak  posadila na koně, zbytek zápasu už dohráli v naprosté pohodě a přidali i tři branky. Výsledek krutý, prohra hloupá, ale za chyby, přestože přesně o podobných situacích se bavíme, se platí.

Je otázkou zda jsme nervózní, zda jsme někde narazili na výkonností strop, zda nám chybí síla nebo morální vlastnosti, ale výkony v tomto utkání nás u části týmu nepotěšily. Je zřejmé, že se musíme ještě párkrát narazit a navyknout si na tempo krajského přeboru. Budeme na tom tvrdě pracovat v tréninkovém procesu, tým sílu má a je na náš všech, ji ukázat v utkáních.V dalším kole přivítáme doma Benešov, který vstřelil za dvě kola 19 branek, bude to další velmi těžký test, možná jeden z nejtěžších.
Branka : Čermák