NÁBOR!!!

SK Olympie Dolní Břežany – partnerský klub AC Sparta Praha od září 2022 otevírá: ⚽️ SPORTOVNÍ ŠKOLIČKU pro děti ročníku

Více informací »

Nadcházející zápasy

Termín Duel
Pátek 10.6.2022 19:00 SK Olympie Dolní Břežany - Povltavská FA C
Sobota 18.6.2022 17:00 FK Dobříč 1940 - SK Olympie Dolní Břežany
Termín Duel
Neděle 5.6. 2022 13:30 SK Olympie Dolní Břežany - TJ Tatran Kamenný Přívoz

Tabulky

# Klub Z V R P S B
1. TJ Sokol Tuchoměřice 21 18 0 3 81:14 53
2. SK Rapid Psáry 21 16 0 5 88:21 48
3. TJ Sokol Dobrovíz 21 15 0 6 69:27 44
4. SK Olympie Dolní Břežany 21 15 0 6 92:40 45
5. SK Sokol Zlatníky 22 14 0 8 76:47 44
6. Povltavská FA C 21 11 0 10 44:37 35
7. TJ Štěchovice 20 10 0 11 30:40 29
8. FK Zbuzany B 21 9 0 12 43:70 27
9. TJ Sokol Choteč 21 10 0 11/td> 49:79 26
10. SK Roztoky 21 8 0 13 35:57 24
11. TJ Hostivice 21 4 0 17 34:69 14
12. SK Meteor Libeř 22 4 0 18 33:92 14
13. FK Dobříč 1940 21 2 0 19 20:115 5
# Klub Z V R P S B
1. SK Olympie Dolní Břežany B 17 14 0 3 74:30 41
2. Sokol Zvole B 17 14 0 3 77:36 41
3. SK Rapid Psáry B 17 11 0 6 69:47 33
4. SK Čechoslovan Dolní Jirčany 17 10 0 7 45:29 32
5. SK Sokol Zlatníky B 17 8 0 9 35:33 25
6. TJ Sokol Bojanovice 17 6 0 11 28:39 20
7. TJ Sokol Slapy 17 6 0 11 34:56 20
8. SK Meteor Libeř B 17 6 0 11 43:63 17
9. SK Libeň 17 5 0 12 27:55 149
10. TJ Tatran Kamenný Přívoz 17 5 0 12 30:74 12

Přehled týmů a tréninky

tým trenér trénink
muži A Jiří Bílek 605 254 104, Petr Hruška 736 606 418 ÚT a ČT 19:30 - 21:00
juniorka Petr Studnička 720 161 947 ÚT a ČT 17:30 - 19:30
dorost U19 Jakub Maláček 606 631 055, Zdeněk Bareš 777 637 101 ÚT a ČT 17:30 - 19:00
starší žáci U15 Zdeněk Chaloupka 604 171 813, Michal Vrňák 731 523 326, Martin Legr 603 421 049 PO a ST 17:30 - 19:30
mladší žáci U13 Jan Jedlička 775 313 319, Václav Hvízdal 728 021 907 ÚT a ČT 16:30 - 18:30
mladší žáci U12 Zdeněk Chaloupka ml. 722 209 834 ÚT a ČT 16:30 - 18:30
starší přípravka U11 Jan Deutsch 606 707 494, David Deutsch 774 774 685, Jan Kabeláč 773 297 280 PO a ST 17:00 - 18:30
mladší přípravka U9 Jan Deutsch 606 707 494, Jan Hlaveš 605 432 432 PO a ST 17:00 - 18:30
mladší přípravka U8 Lukáš Bulánek 778 021 300 PO a ST 17:00 - 18:30
mini přípravka U7 Kateřina Deutschová 776 002 824, Jan Horčík PO a ST 17:00 - 18:30
předpřípravka U6 Jaroslav Hrabálek 777 074 580, Jakub Maláček ml. 730 585 041 ÚT a ČT 16:30 - 17:30