SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

DOROST PORAZIL RIVALA VYSOCE 8:1

Utkání s Rožmitálem pro nás bylo „zápasem jara“, na podzim jsme v Rožmitále prohráli, soupeř je v tabulce hned za námi, cíl byl tedy jasný, vrátit jim podzimní prohru a snad definitivně  je utrhnout v tabulce. Do zápasu jsme od první minuty my i hosté vlétli ve vysokém tempu. Po pár minutách lehce neurovnané hry z obou stran se hrál velmi dobrý fotbal v plném nasazení. Čekalo se na vstřelenou branku, která by určila ráz utkání. Jedla po závaru trefil břevno, které se klepe snad ještě teď, Johny minul hlavou, naše brankové příležitosti přibývaly. Ve 20té minutě se nádherně trefil David Andronikov, z plného běhu trefil míč z 25ti metrů přímo do šibenice, mít na utkání VEO kameru, tak se musel David večer objevit v anketě „borec na konec“. Kamera nebyla, tak budeme jen vzpomínat a tiše závidět. U Davida je vůbec potřeba se zastavit, jeho aktivita, fyzický fond a ochota se vydat ze všech sil za každých okolností, jsou dech beroucí, je to velký hráč a velká posila. Následně se po závaru trefil znovu David, obratem přidal Johny po krásné akci hlavou třetí branku, Miki Bražina těsně před půlí nedal další 100% tutovku a stalo se to, co se občas přihodí, inkasovali jsme těsně před pauzou. Soupeř presoval kvalitně naší rozehrávku, na hraně faulu „dojel“ i Malajdu v bráně a skóroval. My trenéři ale chceme, aby byl gólman součástí hry, tohle se občas stane a Kubovi nervy z podobně inkasované branky nejsou vůbec na místě. Jeho přínos pro rozehrávku a výstavbu hry výrazně převyšuje jednu podobnou ztrátu za sezonu.

Plán do druhé půle byl jasný, udržet tempo hry a maximálně tlačit soupeře. To se dařilo a od začátku začali branky přibývat. Nakonec se po zásluze se podařilo skórovat i Mikimu Bražinovi, který do té doby trefoval konstrukci branky ze všech možných stran, Kody z beka doplnil krásnou akci, Vojta vyzpovídal celou obranu a předložil Jedlovi, který sytlově oslavil narozeniny, Ríša Válek utekl všem, narazil si o gólmana a také skóroval, David hlavou zkompletoval hattrick. 

Výkon celého týmu byl na úrovni, na které se chceme pohybovat. Mimo pár drobností není komu co vytknout, týmovost, herní kvalita, mentální síla, vše bylo na vysoké úrovni. 

Podařilo se protočit celou lavičku, včetně straších žáků Matyho a Vrňouse, oba jsou velkým příslibem do budoucna.

Branky : Andronikov 3x, Chochola, Jedlička, Kolda, Bražina, Válek 

PS : foto s přáním brzkého uzdravení po těžkém zranění z pátečního mistráku Mártyho z A mužstva v příloze

Ostatní aktuality