SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

DOROST BLÍZKO POTUPU, KUNICE PORAZIL 4:0

utkání v Kunicích nebude patřit k těm, na které se bude v útulné břežanské hospůdce dlouho vzpomínat. Po intenzivním představení s Rožmitálem jsme si sedli zase zpátky na zem. Utkání provázela lenost, nesoustředěnost, nepřesnost. Domácí zalezli do nízkého obranného bloku, bylo těžké se prosadit, ale to nás neomlouvá. Zapojovali jsme se v málo hráčích, byli jsme o krok a myšlenku pozadu. I přesto jsme ale uhráli další 3 body a to se počítá. 

Za pozitiva lze označit návrat Adama Čermáka do herní i psychické pohody, hattrick Johnyho Chocholy, snahu Davida Andronikova zlomit zápas i když se mi zrovna nedaří. A především pak výkon Matyho Bladského. Už z tréninků jsme věděli, že je velmi šikovný. Ale jeho zařazení od první minuty přineslo skvělý výkon, nebojácný, aktivní. Neustále v nabídce, ochotný řešit i složité situace, tedy přesně tak, jak má střední záložník hrát. Trenéři v čele se Zdeňkem Chaloupkou v Břežanech vychovali další obrovskou naději pro břežanský fotbal, klobouk dolů. 

V dalším zápase jedeme otestovat zcela nový trávník k sousedům do Vestce. Pokud neprohrajeme, tak již s předstihem soutěž vyhrajeme a oslavíme vytoužený postup do krajského přeboru ! 

Držte nám palce.

Branky : Chochola 3x, Andronikov 

Ostatní aktuality

Staň se patronem nové umělky
Podpoř SK Olympie Dolní Břežany a zapiš se do historie