SK Olympie Dolní Břežany

Volejbalový oddíl

Volejbalový klub SK Olympie, byl založen na jaře roku 2013. 1.předsedou byla  Jana Šimečková. 
Hrajeme smíšený volejbal, tzn. hrají vždy minimálně dvě ženy. V současnosti má náš oddíl 11 stálých, hrajících členů, z toho 6 žen. Trénink nám občas doplní „externí“, nepravidelní hráči. Během roku stihneme vždy minimálně 4 – 5 turnajů, ale snahou je toto číslo navýšit.

V tuto chvíli je naší hlavní snahou, rozšířit naši členskou základnu o aktivní hráče. Pokud máš aktivní zkušenosti s volejbalem, více než rekreačním, rádi Tě mezi sebou přivítáme. Přijď si zkusit s námi zahrát, trénujeme každou středu od 19-21 hod. v hale v Dolních Břežanech. Přes léto využíváme multifunkční hřiště v Dolních Břežanech.
Předseda volejbalu: Lenka Gajardo
telefon: 604 627 162

Hledáme aktivní hráče

8.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Sobotní podzimní den patřil opět po delší době smíšenému volejbalu. Původní listopadový termín byl náhle zrušen a náhodou se objevila možnost využít halu už v říjnu… 21. října 2023 se uskutečnil 8. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev pořádaný volejbalovým oddílem SK Olympie Dolní Břežany Z plánovaných 12 smíšených družstev, se po několika odhlášeních a znovu přihlášeních, na kurtu sportovní haly v Dolních Břežanech toho sobotního rána objevilo 13 týmů 😀 Přepsala se tabulka a na třetím kurtu proti sobě stanulo 5 týmů. Hrála se základní rozlosovaná skupina každý s každým, na dva hrané sety.  Na kurtu č. 1 hráli: Studenti z náměstí, Game

Více »

ÚNOROVÁ BĚŽECKÁ VÝZVA

A je to tady 🙂 Únorová běžecká výzva byla odstartována 🙂 Zúčastnit se můžou všichni, kdo rádi sportují, pojďte do toho s námi 🙂 Sportu zdar a běhu zvlášť!

Více »

7. ROČNÍK VOLEJBALOVÉHO TURNAJE SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV ZRUŠEN

Letošní ročník volejbalového turnaje musel být bohužel z důvodu nedostatečné kapacity družstev zrušen. Důvodů mohlo být více, například, že sdružování většího počtu lidí v uzavřených prostorách není v této zvláštní době nijak populární. Jak se ale říká „všechno zlé může být pro něco dobré“. Načerpáme síly, řádně potrénujeme a budeme se těšit na další ročník v roce 2021. Sportu zdar, Lenka Gajardo.

Více »

VOLEJBALOVÝ TURNAJ

Volejbalový oddíl SK Olympie Dolní Břežany vás zve na 7. ročník turnaje ve volejbale smíšených družstev.KDY: v sobotu 5. září 2020 od 9 hodin (prezence 8:30). KDE: sportovní hala v Dolních Břežanech.Kontakt: Lenka Gajardo, lenka.hodrova@gmail.com, tel.: 604 627 162.

Více »

6.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

6.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Přípravy na turnaj začaly už dávno před prázdninami.Pozvánky rozeslány již před koncem školního roku a časem dovolených.Bohužel časový předstih klidu nepřidal. Loňský „slabší“ ročník, s počtem 4. kompletní a pátý „pouliční tým, jsem chtěl letos překonat, proto ten předstih.Moc to zprvu nepomohlo. V půli srpna jsem měl přihlášené pouze 4 a ¼ týmu a již jsem se chystal že s tím letos seknu.Ke konci srpna vysvitla naděje, jelikož se v jednom týdnu přihlásily další 4 týmy, takže to vypadalo na 9 kousků- což byl téměř plánovaný strop pro náš turnaj.Jak to nakonec dopadlo? 7.9.2019 v

Více »

Staň se patronem nové umělky
Podpoř SK Olympie Dolní Břežany a zapiš se do historie