Volejbalový oddíl

Volejbalový klub SK Olympie, byl založen na jaře roku 2013. 1.předsedou byla  Jana Šimečková. V roce 2018 skončila ve funkci a od té doby vede klub Pavel Valocký.
Hrajeme smíšený volejbal, tzn. hrají vždy minimálně dvě ženy. V současnosti má náš oddíl 11 stálých, hrajících členů, z toho 6 žen. Trénink nám občas doplní „externí“, nepravidelní hráči. Během roku stihneme vždy minimálně 4 – 5 turnajů, ale snahou je toto číslo navýšit.
V tuto chvíli je naší hlavní snahou, rozšířit naši členskou základnu o aktivní hráče. Pokud máš aktivní zkušenosti s volejbalem, více než rekreačním, rádi Tě mezi sebou přivítáme. Přijď si zkusit s námi zahrát, trénujeme každou středu od 19-21h v hale v Dolních Břežanech. Přes léto využíváme multifunkční hřiště v Dolních Břežanech.
Předseda volejbalu: Pavel Valocký
telefon: 731 422 931

Hledáme aktivní hráče

VOLEJBALOVÝ TURNAJ

Volejbalový oddíl SK Olympie Dolní Břežany vás zve na 7. ročník turnaje ve volejbale smíšených družstev.KDY: v sobotu 5. září 2020 od 9 hodin (prezence 8:30). KDE: sportovní hala v Dolních Břežanech.Kontakt: Lenka Gajardo, lenka.hodrova@gmail.com, tel.: 604 627 162.

Více »

6.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

6.ročník volejbalového turnaje smíšených družstev Přípravy na turnaj začaly už dávno před prázdninami.Pozvánky rozeslány již před koncem školního roku a časem dovolených.Bohužel časový předstih klidu nepřidal. Loňský „slabší“ ročník, s počtem 4. kompletní a pátý „pouliční tým, jsem chtěl letos překonat, proto ten předstih.Moc to zprvu nepomohlo. V půli srpna jsem měl přihlášené pouze 4 a ¼ týmu a již jsem se chystal že s tím letos seknu.Ke konci srpna vysvitla naděje, jelikož se v jednom týdnu přihlásily další 4 týmy, takže to vypadalo na 9 kousků- což byl téměř plánovaný strop pro náš turnaj.Jak to nakonec dopadlo? 7.9.2019 v

Více »