SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší přípravka

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA JEDE!

Jak si vedou naši mladší a nejmladší? Trenér Honza Deutsch shrnul, jak se jim výborně daří!
 
Soutěž mladších přípravek pokračovala pro nás posledním kolem základní části.
Naše Áčko i Béčko si opět hravě poradilo s mužstvem Průhonic. Mužstvo znovu podržel brankář Fanda Vozáb, střelecky se opět prosazovali Denny Štěpánek a Matěj Ulrych.
Výsledek obou utkání 10:0 a 10:1 určil celkovým vítězem skupiny naše A mužstvo – bez ztráty jediného bodu a s celkovým skóre 50:10!
B mužstvo obsadilo ve skupině druhé místo, také s aktivním se skórem 33:19.
Obě družstva už s předstihem postoupila mezi 16 nejlepších mužstev, které budou bojovat dále o přeborníka okresu.
 
V pátek nám radost udělala nejen ml. přípravka, ale také naši nejmladší 5-6 letí fotbalisté a fotbalistky. Ve svém prvním velkém mistrovském turnaji zahráli opravdu fantasticky a navázali tak na naše stále vítězící mužstva přípravek.
Naše modré mužstvo ve složení Vincek Voříšek, Kuba Kratochvíl, Matýsek Murla a Maxík Votruba si na hřišti otevřelo doslova střelnici!
Všechny své zápasy vyhráli a to s neuvěřitelným skóre 61: 7 a s přehledem celý turnaj vyhráli. 
Také naše žluté družstvo, za které hráli děti ještě o rok mladší, si vedlo výborně a vzhledem k svému věku obsadilo krásné 5. místo.
V sobotu se svých zápasů také konečně dočkala starší přípravka. Kluci zahráli výborně a ze svým soupeřem z Rudné si poradili s celkovým skóre 34 :13.
Mezi staršími kluky střelecky zářil hlavně Tomík Otáhal a v bráně nás držel výbornými zákroky Pája Polák.
Mladší kluci skvěle otočili zápas se starším a o dost postavami větším soupeřem. Výborný výkon podal opět Miki Michalec, střelec rozhodujících gólů. Gólově se také výrazně prosadil Sam Klamo. Radost jsme měli i z výkonu našeho nového hráče Matyáše.
 
 

Ostatní aktuality