SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality

SK OLYMPIE ROZBĚHALA DOLNÍ BŘEŽANY

Na počátku naší běžecké výzvy stála skromná myšlenka rozhýbat kluky a holky z řad přípravek a žáků v době lockdownu. Nakonec z toho byla masovka, za kterou by se nestyděl ani Terry Fox!!! 😊

Celkem se zapojilo 143 běžců a v součtu po Břežanech a okolí naběhali 3017 km!!! 🏆

Výzva vznikla proto, že jsme nemohli trénovat. A tak jsme vymysleli tři trasy v okolí Dolních Břežan, které si mohl každý zaběhnout podle svého tempa a v době, která mu vyhovovala. Běhaly nejen jednotlivé týmy SKO, ale zapojila i veřejnost, včetně cyklistů z Pocty. Pro velký úspěch jsme výzvu prodloužili z února i na celý březen.

Běžecká výzva měla navíc charitativní rozměr. Běháním jsme pomáhali nemocné Sabince získat peníze na náročnou rehabilitaci. Spojili jsme se s vinařstvím Ludwig, s.r.o. a to se zavázalo, že za každý uběhnutý km daruje Sabince 2 kč.

A jaké jsou celkové výsledky?Jedním slovem neuvěřitelné!

Kdo se stal běžeckým králem? 🥇První místo patří Tondovi Přikrylovi z volejbalového oddílu SKO pod přezdívkou Touny – 218 km.🥈Druhé místo zaujala naše dorostenecká naděje Martin Motyčka s 202,7 km.🥉Třetí místo obsadil sedmiletý Áďa alias Adam Jarolím z mladší přípravky s neuvěřitelnými 180 km.

Jak si vedly týmy? 🥇První místo patří týmu Mladší přípravky, který celkově naběhal 988 km!!! 🥈Na druhém místě je tým Ostatní SKO složený z trenérů i lidí z vedení klubu s 480 km.🥉Třetí tým je Veřejnost s naběhanými 434 km.

Jak to bylo s běžeckým tempem? 🥇Nejrychleji běhal tým Staršího dorostu. 🥈Druhé místo patří týmu Ostatní SKO 🥉Třetí místo zastává Mladší dorost.

Celkově se do výzvy zapojilo 143 jednotlivých sportovců! Mnohé z dětí běhání natolik nadchlo, že plánují běhat dál a trenéři jim chystají další týmové běžecké výzvy. Z toho máme obrovskou radost. Těší nás, že jsme dokázali probudit zdravý přístup ke sportování nejen u malých fotbalistů, ale i u ostatních dětí. A přitom přispěli na dobrou věc.

Ostatní aktuality

PF 2023

Poklidné Vánoce a do nového roku co nejvíce životních výher!Přeje

více »