SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality

LOCKDOWN NÁS NEZLOMIL A MAKÁME OSTOŠEST

Trénovat se pořádně nemůže, ale přeci nebudeme sedět doma a truchlit nad zaprášenými kopačkami. Když to nelze na hřišti, museli jsme kluky a holky zabavit alternativní formou. 

Běžecká výzva

Spustili jsme napříč klubem běžeckou výzvu! Jedná se o soutěž všech týmů SK Olympie od minipřípravky přes starší ročníky až po tým „veřejnost“. Dosud jsme od začátku února společně naběhali neuvěřitelných 1700 kilometrů a zapojilo se 109 borců. Více informací: ZDE.

 Sportovní domácí úkoly

Kromě této celoklubové iniciativy mají týmy své vlastní domácí tréninky podle preferencí trenérů. Většina z nich hráčům posílá úkoly, co mají kdy odcvičit. Zadání má většinou formu počtu cviků (např. série 20 kliků, 100x přeskoků přes švihadlo, 1 minut prkno) nebo odkazu na vzorová videa na YouTube. Populární jsou „Domácí cvičení pro malé fotbalisty“ od Martina Jelínka (viz ZDE). Své příznivce mezi trenéry (a nejspíš i maminkami) si získal namakanej hezkounek Rowan Row se svým posilováním bez činek (viz ZDE). Bohatou inspiraci pro venkovní aktivity zase představuje projekt FAČR nazvaný Trénuj doma (viz ZDE).

Udržujeme se ve formě na jarní zápasy

Společný trénink v naší krásné nafukovací hale s nadýchanou umělkou to sice nenahradí. Ale jsme přesvědčeni, že až se zase rozběhne pravidelný zápasový rytmus, tak se takto získané dovednosti a fyzička neztratí. Držme si palce, ať je to do co nejdříve.

Ostatní aktuality

PF 2023

Poklidné Vánoce a do nového roku co nejvíce životních výher!Přeje

více »