SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality

DEN S SK OLYMPIÍ PŘEKONAL OČEKÁVÁNÍ

Víte, co se stane, když objednáte ideální počasí, poctivě se připravíte, nepodceníte propagaci a seženete téměř 30 dobrovolníků z řad členů SK Olympie, kteří svým spoluobčanům věnují půl dne svého času? Výsledkem je zhruba 170 rozzářených dětských tvářiček doprovázených zhruba dvounásobným počtem spokojených úsměvů jejich rodičů či prarodičů. Ano, v sobotu 2.9. se v odpoledních hodinách konal Sportovní den s SK Olympií, organizovaný největší sportovní neziskovkou v našem regionu. 

Každý z příchozích malých sportovců prošel deseti různými stanovišti, kde si vyzkoušel například střelbu z luku, kop na branku, překonání překážkové dráhy či skákání v pytli. A po jejich absolvování obdržel sladké i věcné ceny (největší zájem byl – „překvapivě“ – o fotbalové balóny). Některé závodníky stanoviště zaujala natolik, že si celou trať prošli několikrát. Rekordmanem se stal Maty z našich mladších žáků s devíti úspěšnými okruhy.

S přibývajícím večerem se počet návštěvníků neměnil, ale změnu doznala jejich struktura. Zatímco rodiny s malými dětmi odcházely do hajan, do areálu se trousili zástupci teenagerů, střední i starší generace. Kromě dobrého piva a šťavnatých grilovaných krkoviček bylo hlavním lákadlem vystoupení skupiny Pátý element, které se protáhlo do pozdních nočních hodin.

Prostě krásná sobota, stovky Břežaňáků všech generací se dobře bavily. Poděkování patří všem příchozím návštěvníkům, pro které jsme to celé připravovali. Velký dík patří i Obci Dolní Břežany a MAS Dolnobřežansko, které akci finančně podpořily. 

Již nyní si do svých kalendářů na příští rok poznamenejte, že poslední sobota před startem školního roku 2024/2025 bude patřit opět Sportovnímu dni s SK Olympií. 

Ostatní aktuality

PF 2023

Poklidné Vánoce a do nového roku co nejvíce životních výher!Přeje

více »