SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U12

MLADŠÍ ŽÁCI 2010 VÍTĚZÍ NA TURNAJI

V neděli 30.1. 2022 odehrál ročník 2010 v pořadí 5. turnaj této zimní sezóny a vedl si skvěle!!! Kluci vybojovali první místo! 🥇🏆
 
Trenér mladších žáků 2010 Zdeněk Chaloupka ml. popisuje průběh turnaje:
„Obsazení našeho týmu bylo tentokrát slabší. Nicméně s klukama jsme si řekli, že zkusíme vybojovat a uhrát konečně první místo v domácím prostředí. 
První zápas jsme odehráli proti Neratovicím, které byly asi nejlepším soupeřem z celého turnaje. Do zápasu jsme špatně vstoupili, dostali jsme hned po rozehrávce gól a museli jsme dotahovat. To se nám povedlo po osmi odehraných minutách z krásné a důrazně akce Filipa Faldýny. Nakopnul nás k velkému obratu a soupeře jsme porazili 3:1.
Druhý zápas jsme hráli proti FK Louňovice. Pro tentokrát jsme předvedli kvalitní výkon a hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a nenechali ho rozehrát. Nátlaková hra nesla své ovoce v podobě 4 gólů a výhry 4:0.
Třetí zápas jsme sehráli s našim mladším týmem ročníku 2012. Kluci nahradili tým, který se z turnaje odvolal a díky jejich účasti, se turnaj mohl odehrát. Zápas proti nám byl jednoznačně v naší režii a vyhráli jsme 3:0.👏
Celý turnaj se odehrál dvoukolově, takže jsme s každým soupeřem hráli 2 zápasy. Všechny jsme vyhráli, až na odvetu s Neratovicemi, které nás porazily v odvetě 2:0. Zápas to byl vyrovnaný, ale štěstí v koncovce měl bohužel soupeř.
V celkovém výsledku jsme i navzdory jedné prohře vyhráli celý turnaj.“
 
Sestava: Jakub Hamza, Antonio Lorenc, Ondřej Kozler, Filip Faldýn (druhý nejlepší střelec turnaje o 1 gól), Tony Tu Nguien, Adam Březina, Jakub Vysoký, Matias Tichota, Jan Murla, Jáchym Parma, Tomáš Otáhal.
 
Klukům bychom rádi spolu s novým trenérem Filipem Haislerem poděkovali za předvedeny týmový výkon!!!!!
 
Celkové pořadí turnaje:
1. SK Olympie Dolní Břežany 2010
2. FK Neratovice Býškovice
3. SK Olympie Dolní Břežany 2012
4. TJ Slavia Louňovice
 

Ostatní aktuality