SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U12

MLADŠÍ ŽÁCI U12 vs DRAHELČICE

V neděli 10.10. sehráli mladší žáci U12 další mistrovské utkání na půdě Drahelčic. Sešli se ve slabém počtu deseti hráčů. To jim ale nevadilo a naopak je to povzbudilo a namotivovalo. Začátek zápasu tradičně nevyšel a prohrávali po pěti minutách jedna nula.  Kluci to ale nevzdali a bojovností a kombinační hrou  soupeře drželi na vlastni půlce, dokud neskórovali.
První gól dal Jakub Čížek po krásné individuální akci. Zanedlouho šli do vedení 2:1 po střele Jáchyma Parmy. V polovině prvního poločasu se podařilo soupeři vyrovnat a následně jít opět do vedení o gól. Kluci byli lepší, co se týče kombinace, ale soupeř zlobil z rychlých průniků. Nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu. Vyhráli jsme 5:4 👏

🧍Sestava: Jakub Vysoký, Ondřej Kozler, Jakub Čížek, Tony Nguien, Bin Nguien, Antonio Lorenc, Pepa Vozáb, Jáchym Parma, Kristan Aringer, Adam Březina
🥅 Góly: Čížek, 2x Parma, Jakub Vysoký, Tony Nguien