SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U12

KÁBA CUP 2023

Ve středu 31.5.2023 odehráli naši mladší žáci další ročník Kába cupu.(Ročník 2010)
Původně jsme měli přihlášený jen jeden tým, který měl byt složený z těch nejsilnější fotbalistů ,které v tomhle ročníku máme. Ale díky omluvence jednoho z účastníků turnaje na poslední chvíli, jsme dostali horkou kartu a možnost postavit týmy dva.
Neváhali jsme a hned tak učinili, aby byla větší šance na postup do finálového turnaje který se koná 25.6 v Horních Počaplech, a obhájit úspěch aspoň z minulého roku.
Tým SK Olympie Dolní Břežany: brankář; Šimon Profous.
Obrana; Adam Březina, David Ulman, Michael Alex Žižka
Záložníci; Jan Murla, Matěj Pěkný, Adam Belda
Útočník; Tomáš Otáhal

tým Dolnobřežansko
Brankář; Jakub Hamza
Obránci; Oscar Morejon, Jakub Vysoký, Pepa Vozáb
Záložníci; Pepa Maláček, Martin Středa, Josef Hruška, Krystian Aringer.

Tým SK Olympie vedl Zdenek Chaloupka ml. A tým SK Dolnobřežansko Zdenek Chaloupka st.

Tým SK Olympie začal turnaj proti Průhonicím které známe už ze soutěže a vždy si s tímto týmem dokážeme poradit, ale na turnaji jsme neměli svůj den a po urputném dobýváním soupeřovi brány se nám nepodařilo vstřelit branku a naopak jsme jednu dostali a první zapas prohráli. 1:0
Druhy zapas jsme už branku vstřelili, ale na kvalitního soupeře z Roztok jsme nestačili. Vlastními chybami a penaltou jsme prohráli.

V prvním kole jsme skončili na posledním místě bez bodu, a čekali jak dopadnou ostatní skupiny kde také bojovali naši kluci z Dolnobřežanska. Těm musím vyseknout poklonu za předvedeny výkon v celém turnaji, protože se jim povedlo svojí skupinu suverénně vyhrát. Pěkným a bojovným výkonem, který ocenili i trenéři jiných týmu.
A co se nestalo, v dalším kole jsme narazili na sebe. A odehráli ostrý zápas o důležité postupové body. SK Olympie- SK Dolnobřežansko 3:4
V naši skupině byl ještě tým Rudné ,který prohrál oba zápasy proti nám. Dolnobřežansko se umístilo ve skupině na krásném postupovém 1mistě.

SK Olympie na 2.místě nepostupovém. Děkujeme klukům za dobré výkony a reprezentovaní SK Olympie Dolní Břežany… a těšíme se na finálový turnaj v Počaplech.

Ostatní aktuality