SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

VÍTĚZTVÍ NAD LÍDREM DOBROVÍZÍ 2:0 A ZRANĚNÍ MARTINA MAJERA

Utkání před krásnou návštěvou 200 diváků proti prvnímu v tabulce bylo dlouho vyrovnané. V prvním poločase jsme měli jen jednu vážnou příležitost Štědronským ke vstřelení branky. Pouze v závěru poločasu jsme po sérii rohů dokázali soupeře přitlačit v jeho pokutovém území, ale nedokázali jsme skórovat. Poločasový stav 0:0 dokumentoval vyrovnanost mezi oběma týmy.

Ve druhém poločase boj pokračoval. Na rozdíl od soupeře jsme se dokázali prosadit, konkrétně náš střelec Matěj Štědronský po individuálních akcích v 58. a 64.min, kdy na druhé brance měl „zásluhu“ i chybující gólman hostů. Naopak náš brankář Ondřej Michálek má velký podíl na našem vítězství, jelikož vychytal několik dobrých příležitostí soupeře. Zodpovědným a bojovným výkonem jsme nakonec zaslouženě vyhráli 2:0.

Celé utkání ovlivnilo vážné zranění našeho Martina Majera ve 24.min utkání. V nešťastně nezaviněném souboji si bohužel zlomil pravou nohu a byl převezen RZS do nemocnice. Utkání bylo přerušeno na 30 min a poznamenalo aktéry obou týmů do konce utkání. Martinovi přejeme brzké uzdravení a celý klub mu držíme palce.

Celkově máme získaných 45 bodů a zaujímáme sdílené 2.-3. místo v tabulce Okresního přeboru se ztrátou 5 bodů na první pozici.

Příští víkend hrajeme v sobotu 13.5.2023 od 10:30 ve Všenorech.

S očekáváním vyhlížíme příští zápas na domácím stadionu proti Povltavské FA – tradičně v pátek 19.5.2023 od 19 hod.

Slosovatelné vstupenky o ceny včetně XXL klobás na dřevěném uhlí.