SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

VÍTĚZTVÍ JE NAŠE – ÁČKO PORAZILO SOUSEDNÍ ZLATNÍKY 6:2!

Derby proti tradičnímu rivalovi bylo sehráno na jeho půdě v sobotu 29.4. před solidní návštěvou téměř 200 diváků, přičemž většinu tvořili naši fanoušci včetně našeho hlasitého kotle.

Skvěle se na utkání vyspal náš střelec Matěj Štědronský, když sám vsítil sousedům 5 gólů. Udělal tak radost nejen našemu kotli, který mohl zpívat chorál „Dejte jim bůra…“ 😊😊😊 O osudu zápasu jsme rozhodli koncentrovaným a kvalitním výkonem již v 1. poločase, když jsme odskočili do vedení 3:1 a následně 5:1.  Mimo Matěje dával naší druhou branku v utkání po pěkné kombinaci Fanda Sklenář.

V 2. poločase se zápas spíše dohrával, výsledek byl jižjasný. Ani naše mužstvo se nikam nehrnulo, na 6:1 pro nás zvyšoval opět Matěj z trestného kopu. Celkově zasloužené vítězství před našimi fanoušky, kterým chceme za hojnou podporu moc poděkovat.

Trenér Michal Žižka: Zápas se Zlatníky je pro nás vždy velké derby, které na rozdíl od ostatních utkání je mnohem více soubojové, tvrdé a vyhecované. Naši hráči k utkání přistoupili zodpovědně, a především v prvním poločase hráli s velkou chutí do zakončení a to se projevilo do poločasového výsledku 5:1. V druhém poločase jsme se přizpůsobili hře soupeře a herní kvalita šla dolů. Konečný výsledek 6:2 je zasloužený, ovšem v utkání bylo více nedostatků, na které upozorníme a věřím, že v příštím utkání naše výkonnost ještě poroste.Všem hráčům moc děkuji za přístup a odpracovanost v utkání a děkuji všem břežanským divákům, kteří nás přijeli povzbudit a vytvořili nám doslova domácí prostředí“.

Celkově máme získaných 42 bodů a zaujímáme sdílené 2.-3. místo v tabulce Okresního přeboru se ztrátou 8bodů na první pozici.

S očekáváním vyhlížíme právě příští zápas na domácím stadionu proti lídrovi tabulky Sokolu Dobrovíz – tradičně v pátek 5.5.2023 od 19 hod.

Slosovatelné vstupenky o ceny včetně XXL klobás na dřevěném uhlí.