SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

VÍTĚZSTVÍ V DERBY SE ZLATNÍKY VYSOKO 6:3 ZAVRŘILO 7. VÍTĚZSTVÍ V NOVÉ SEZÓNĚ = 1. MÍSTO V TABULCE

Po soustředěném výkonu v Holubicích v sobotu 24.9.2022 (výhra v poměru 5:0) si naše Áčko poradilo suverénně v prestižním derby nad Zlatníky hraném netradičně v úterý 4.10.2022. Pěkná návštěva 200 diváků viděla kvalitní, nátlakový a pestrý výkon našeho Áčka. Skóre otevřel Fanda Sklenář⚽️ umístěnou hlavičkou ve 24.min, čímž tak oslavil své jmeniny. Jarda Kasík ze Zlatník vzápětí po chybě našeho gólmana vyrovnal do prázdné branky na 1:1. Naše mužstvo však nepřestalo tlačit a vytvářelo si šance, zvonily tyčky, nakonec jsme dokázali do poločasu zvýšit brankový účet Danem Dvořákem⚽️ a Štědrym⚽️ na 3:1. Branka Matěje Štědronského na 3:1 byla skutečně výstavní, kdy zakončil úspěšně individuální sólo. 👏👏👏

Na začátku 2. poločasu z penalty zvýšil opět Fanda Sklenář⚽️ na 4:1 a bylo prakticky o osudu utkání rozhodnuto. Řadu nadějných příležitostí jsme nevyužili, naopak Jarda Kasík naše individuální chyby dvakrát vytrestal. Na celkový účet 6 našich branek zajistili opět Štědry⚽️ a náhradník Vasyl Cherevko⚽️. Celkové skóre mohlo být z naší strany vyšší, ale hráči odvedli poctivý, běhavý výkon, který se musel divákům líbit a zaslouženě potvrdili roli favorita v derby. 🎉💪