SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

VÍTĚZSTVÍ DOROSTU V ŘEVNICÍCH 0:13

💥 FK Řevnice – SKO Dolní Břežany 0:13 💥
 
Trenér dorostu Jakub Maláček shrnul vítězné utkání:
 
„V posledním klání jsme s dorostem vyrazili do známého prostředí v Řevnicích. Letní soustředění se konalo právě tam. Mimo úvodních 15ti minut, kdy jsme se snažili tzv „přečíst nekvalitní green“ jsme v utkání dominovali a branky v síti domácích přibývaly. Především Petr Šimoníček sršel útočnou aktivitou a zásoboval své spoluhráče přihrávkami, které volaly po gólech. Petr se zjevně našel a pochopil, čím může být pro tým nejvíc přínosný a je to znát. Doufejme, že mu to vydrží a v podobném duchu se předvede i v utkání se silnějším soupeřem.
Mohli jsme také vyzkoušet přeskupení v obranných řadách.
Ačkoli nás domácí moc neprověřili, můžeme hodnotit jiné postavení obrany velmi pozitivně. Především Ríša Novák vedle zkušenějších hráčů výkonnostně roste – jen tak dál Richarde.
Do své formy se po zranění dostává i kapitán Matěj Hrobník, budeme ho v závěru podzimu potřebovat.
Můžeme také stavět na sehranosti a obrovské chuti hrát Kuby Fogla a Tobíka Langa, na pravé straně jsou schopni velkých věcí. Největším pozitivem víkendu, mimo vytouženého gólu Kuby Fogla (gratulujeme!), je ale zjištění, že Honza Jedlička není pomalý ani nedůrazný, jen se mu většinou nechce zvýšit obrátky. Když je ovšem zvýší, tak se z něj stává velký hráč. Doufejme, že si to bude pamatovat a příště naváže tam, kde v Řevnicích skončil.“
 
Branky : Černý 3x, Chochola 2x, Válek 2x, Hrobník 2x, Šimoníček 1x (PK), Vavruška 1x, Fogl 1x, Novák 1x
 

Ostatní aktuality

Staň se patronem nové umělky
Podpoř SK Olympie Dolní Břežany a zapiš se do historie