SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

VÍTĚZNÝ ZÁPAS DOROSTU vs JENEČ/HOSTIVICE

💥 Jeneč/Hostivice – SKO Dolní Břežany 0:4

V posledním utkání 16.10. dokázali kluci  zvítězit na hřišti v Jenči nad spojeným týmem Jenče a Hostivic 4:0. Jednalo se o velmi upocené tři body, ale počítají se. Celé utkání se hrálo na jednu bránu, soupeř měl za celé utkání jednu šanci, díky naší ztrátě při rozehrávce. V minulém kole jsme chválili Roztoky za hezký fotbal, tentokrát tomu bylo přesně naopak. Dva stopeři domácích byli celý zápas v dobrém postavení a byl problém se přes ně dostat. Nakonec až v poslední části prvního poločasu přišly i vyložené šance, většinou ze vzduchu, po centrovaných míčích ze stran. Bohužel i ty největší příležitosti zůstaly nepotrestány, gól Kuby Fogla nebyl pro postavení mimo hru uznán.
Poločas skončil 0:0. Naštěstí se podařilo Kubovi Foglovi dát zlomový gól a skóre už začalo narůstat. Johny, Kody a nakonec i Poly upravili na konečných 0:4.

V příštím kole přivítáme doma Hradišťko, které má jako my jen výhry a jednu prohru. Rozdáme si to tedy o to, kdo bude i nadále pronásledovat suverénní Tuchoměřice.

Zveme všechny diváky na hřiště a předem děkujeme za podporu!

🥅 Branky : Fogl, Chochola, Kolda, Polanský