SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

V PRESTIŽNÍM ZÁPASE O 2. MÍSTO V TABULCE JSME PORAZILI ROZTOKY JASNĚ 4:0

Naše Áčko nadále pokračuje na vítězné vlně. Po venkovních výhrách 4:1 ve Zbuzanech a 2:1 v Rudné jsme v azylu na Libuši porazili Roztoky 4:0.

Utkání ovlivnil brzký gól v úvodu utkání navrátilce po zranění Dana Dvořáka na 1:0. Hosté byli evidentně zaskočeni inkasovanou brankou i naší aktivní hrou. Spravedlivě jsme přidali do poločasu dvě branky Michalem Větrovcem a Márou Hraškem na stav 3:0.

Když krátce po poločase v 52.min surově zezadu fauloval hostující Jakub Kapitán našeho Větryho a musel být tak následně vyloučen, o utkání bylo již rozhodnuto. Hosté v deseti již nebyli ničeho schopni a utkání se spíše dohrávalo. Naše spravedlivé vítězství završil gólem na 4:0 Fanda Sklenář. 

Trenér Žižka: „V utkání o celkové 2. místo v tabulce jsme hráli s Roztoky, které v jarní části sezóny mají vysokou výkonnost. Do utkání jsme vstoupili velice dobře a 3:0 po poločase bylo zcela oprávněné. Ke 2. poločasu všichni kluci přistoupili zodpovědně a odměnou jim bylo navýšení výsledku na celkově 4:0. Všichni hráči bez výjimky zaslouží velkou pochvalu, byl to náš nejlepší výkon společně s utkáním proti Dobrovízi na jaře. Všem ještě jednou moc děkuju, tým ukázal svojí fotbalovou sílu“.

Celkově máme získaných 60 bodů a již se nemůžeme nikam posunout. V tabulce Okresního přeboru skončíme na krásném 2. místě.   

S očekáváním vyhlížíme poslední domácí zápas proti Čísovicím, kdy budeme chtít prodloužit vítěznou sérii a i se rozloučit důstojně s fanoušky i celou sezónou.

Upozorňujeme všechny fanoušky, že utkání sehrajeme kvůli rekonstrukci našeho hřiště na stadionu sousední SK LIBUŠ !!! 

Utkání proti Čísovicím bude sehráno tradičně v pátek 16.6.2023, ale s výkopem již od 18 hod !!!

Pro všechny fanoušky bude vstup zdarma.

Přijďte nás povzbudit! 

Ostatní aktuality