SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

U13: PENALTOVÝ ROZSTŘEL ŠTĚSTÍ NEPŘINESL

V pátek 10.9. hráli mladší žáci U13 zápas v Jílovém s jedním z favoritů soutěže – se spojeným týmem Jílového a Kamenného Přívozu.
Pro nezaujatého diváka to byl opravdu krásný zápas s množstvím šancí na obou stranách, tvrdými leč férovými souboji a pohlednými fotbalovými akcemi.
Po přečkání úvodního tlaku domácích se kluci osmělili a vsítili dvě branky Robíkem a Štyndlisem.👏
Do přestávky tým Jílového/Kamenného Přívozu korigoval na 1:2 a po velkém tlaku v druhé půli otočil skóre na 3:2. My jsme se však nevzdali a agilním Štyndlisem vyrovnali na 3:3. V závěru utkání se střídaly šance na obou stranách, ale skvělý výkon gólmanů dalším gólům zabránil.
V penaltovém rozstřelu se štěstěna přiklonila na stranu domácích, kteří penalty vyhráli poměrem 2:1, za nás gól vsítil pouze Robík.
Naše sestava: Kuba, Miki, Dan, Adam, Maty, Robík, Tony H., Kryštof, Tony N., Luky, Štyndlis.