SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

U12 – PRVNÍ UTKÁNÍ PO LOCKDOWNU

Naši mladší „mladší žáci“ (kluci ročníku 2009 doplnění o několik 2010) sehráli ve středu 19.5. první zápas od října loňského roku!
Na svém hřišti nás přivítalo mužstvo VESTCE.
Na počet hráčů jsme sice vyhráli 17 ku 11, ale fotbal se hraje na góly. Začátek zápasu nám (tradičně) utekl, rychlonohý a v průměru větší a silnější soupeř nám odskočil na 0:2 a následně 1:4. Nicméně naši borci se nevzdali, do půle soupeře zmáčkli na své polovině a vyrovnali na 4:4.
Druhou půli jsme očekávali pokračování našeho obratu, ale opak byl pravdou. Hráči Vestce z brejků nasázeli další čtyři góly a naše kombinační hra skončila buď střelou do břevna nebo těsným ofsajdem.
Výsledkem je prohra 4:8.

Přesto utkání splnilo svůj účel.
Kluci makali nadoraz a tempo zápasu bylo úplně někde jinde, než při sebevyhecovanějším tréninkovém utkání.