SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U12

U12: NEDĚLNÍ VÝHRA NAD KAZÍNEM 8:0

V neděli 12.9 odehráli mladší žáci skupina B (ročník 2010) mistrovské utkání. Na domácím hřišti přivítali soupeře z Kazína.
Po pěti odehraných minutách vystřelili rychlou a krásnou branku. To motivovalo všechny hráče na hřišti k zápasu a tak polovinu hrací doby strávili před brankou soupeře. Kluci odehráli výborné utkání, ve kterém bylo dost pohledných akcí a herních situaci, které pilně trénují. V poločase už vedli o pět branek!
Proto se trenéři rozhodli na druhý poločas kluky prostřídat i na pozicích, na kterých normálně nehrají. Nakonec v druhém poločase přidali ještě tři branky a dotáhli zápas do vítězného konce výhrou 8:0 nad Kazínem.
Kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a dodržování věci které trénují…⚽️💪