SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

U12: NÁŠ NEJHORŠÍ PODZIMNÍ POLOČAS PROTI ZVOLI

Na poslední mistrovský zápas před „koronapauzou“ jsme zavítali na půdu Zvole, patrně nám nejbližšího sousedního klubu. S kluky ročníků 2008 až 2010 se dlouhodobě známe a sehráli s nimi desítky zápasů. První půle víceméně odpovídala zkušenostem z minulých utkání a naše prohra 1:2 byla spravedlivým odrazem dění na hřišti. Zvole byla zásluhou dvou větších hráčů nebezpečnější, ale i my jsme při troše štěstíčka mohli vyrovnat. Druhá půle však přinesla obrat a na místo pokračující honby za vyrovnáním z konce prvního poločasu jsme inkasovali 2 až 3 rychlé góly a „bylo po zápase“. Naši kluci se již nedokázali do utkání vrátit, byli nekoncentrovaní a druhý poločas skončil 0:6 v náš neprospěch. Výsledkově to byl náš nejhorší poločas v této sezóně. Malou náplastí byly závěrečné penalty (do výsledku se nezapočítávaly), ve kterých jsme vyhráli. Naše sestava: Dan, Kryštof, Niki, Luky, Šíma, Míša, Maty, Vinca, Štyndlis, Oski, Robík, Vojta.