SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality B týmu

TŘETÍ ZÁPAS BÉČKA BYL VÍTĚZNÝ

Třetí zápas břežanského béčka začal několika střelami hostů z Klínce, při nichž se vyznamenal domácí gólman Miloš Petr. V osmé minutě po rychlé akci skórovala posila z dorostu Jan Hlaveš. Do poločasu přidal ještě dva góly výborně hrající Kopřiva a poločasový výsledek 4:0 zpečetil vlastní gól soupeře. Výkonu v první půli je opravdu těžké něco vytknout, tým bránil poctivě v bloku, nepouštěl soupeře do šancí a hrozil z rychlých protiútoků. Klid ve středu hřiště nám dodala nová posila ze Zlatníků Luděk Zavadil, který asistoval u většiny našich branek. Ve druhém poločase tempo zápasu trochu uvadlo a na každé straně padnul ještě jeden gól. Výhra 5:1 za krásného podzimního dne uspokojila početné publikum a přinesla týmu sebevědomí do dalších zápasů. J. Hrabálek