SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

TĚSNÁ PROHRA PO DOBRÉM VÝKONU TÝMU U12

V sobotu 12. 9. naši mladší žáci U12 absolvovali utkání z kategorie „zápas blbec“. Víceméně celý zápas soupeře přehrávali, byli lepším týmem i dle statistik držení balónu a střel na branku či mimo, ale přesto těsně prohráli 1:2. Po úvodních dvou zaváháních jsme prohrávali o dvě branky, přesto naši borci před přestávkou snížili a po celý zbytek prvního poločasu a vlastně i celého utkání do soupeře bušili. Nicméně štěstěna se tentokrát od nás odvrátila: výborný výkon gólmana soupeře a nedostatek rozvahy našich v koncovce způsobily, že již žádná branka nepadla a zápas skončil smolně 1:2. Nicméně trenér nebyl nespokojen. Kluci podali kvalitní výkon, dali do toho všechny své síly i srdíčko, jak ukázaly slzičky v jejich tvářích po závěrečném hvizdu. Komentář napsal: Honza Jedlička.