SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

TĚSNÁ PROHRA ÁČKA VE PSÁRECH ⚽️⚽️⚽️

Po prohraném zápase v Tuchoměřicích 6:0 a vyhraném utkání doma proti Roztokům 4:2 jsme zavítali k sousednímu konkurentovi SK Rapid Psáry. Derby proti tradičnímu rivalovi bylo sehráno za teplého počasí před návštěvou 50 diváků. Náš tým nastoupilve značně pozměněné sestavě z důvodu zranění a omluv. 🏃🏃‍♂️ 🏃🏃‍♂️

V základu nastoupil například Jakub Figel z B-týmu a jako jediný náhradník byl z dorostu Petr Šimoníček. Přesto jsme si proti silnému týmu soupeře vypracovali v 1.poločase hned 3 jasné příležitosti (2x Martin Motyčka a 1x Jakub Figel), které bohužel nebyly proměněny.Navíc Matěj Štědronský nastřelil tyčku soupeřovi brány. Naopak soupeř nás trestal a i po individuální chybě jsme v poločase prohrávali 0:2. 🥅🥅

Na začátku 2. poločasu z trestného kopu sraženou střelou snížil Petr Hruška na 1:2 a utkání bylo najednou herně vyrovnané. V 60.min dokázal bohužel skórovat Tomáš Wolf na 1:3 pro soupeře, stále jsme však snažili aktivní hrou o zvrat v utkání.
Několikrát tým podržel i náš brankář Zdeněk Podolan. V 79. min dokázal vykřesat naději v utkání svým gólem Martin Motyčka na 2:3, když se prosadil dorážkou v pokutovém území soupeře. Více jsme se však brankově neprojevili.
V závěru zápasu ještě došlo k emocím na hřišti, kdy byli vyloučeni náš Marek Hraško a od soupeře Ondřej Pek za vzájemné potyčky s protihráči – hodnotí zápas předseda oddílu Kryštof Mencl.

Celkově máme získaných 45 bodů a zaujímáme 5. místo v tabulce Okresního přeboru.
S očekáváním vyhlížíme poslední mistrovský zápas na domácím stadionu proti mužstvu Povltavské fotbalové akademii „C“, a to tradičně v pátek 10.6.2022 od 19 hod.