SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Starší žáci U15

STARŠÍ ŽÁCI A JEJICH POSLEDNÍ MISTRÁK SEZONY

V posledním mistrovském zápase sezóny 2021/22 jsme doma přivítali Tuchoměřice. Pro soupeře to byl zápas ve kterém museli zvítězit, aby byli první v okresním přeboru.

Pro nás to byla odveta za velmi nepříjemný zápas v Tuchoměřicích. Tam jsme prohráli 6:1, Adam Vlčko si po hrubém faulu zlomil ruku 😟 a i naši fanoušci byli svědky surovosti a vulgárního chování hráčů za souhlasného přihlížení jejich trenérů. 😎😎 Věděli jsme co nás v domácím zápase čeká, zesílili jsme pořadatelskou službu 💪🦸🦸‍♀️ a mužstvo připravili na tvrdou, nepříjemnou hru soupeře.

Naši kluci soupeře od začátku zatlačili a David Srb v 18. minutě vstřelil úvodní branku. Měli jsme i další šance a několik slibných standartek, ale další gól jsme nepřidali. Postupně nám začali docházet síly, projevila se fyzická vyspělost soupeře a po individuálních akcí jsme dostali dva góly. Do poslední minuty jsme bojovali o vyrovnání, ale nepodařilo se. Po prohře 1:2 jsme ač neradi, museli poblahopřát soupeři k titulu. 🤝🤝🤝

Mužstvo Tuchoměřic bylo celé složeno z ročníku 2007 a do další sezóny přechází do dorostu. My budeme v nezměněné sestavě pokračovat ve starších žácích i příští sezónu. Nemůžeme mít menší cíl než vítězství v okresním přeboru.

Po zápase trenéři poděkovali starším žákům za odbojovaný zápas i za celou sezónu. Byla opět poznamenaná covidem, měli jsme časté nemoci, zranění i růstové problémy. Během léta potrénujeme, doplníme mužstvo a vlítneme do nové sezóny 2022/23.💪🦸🏃🏃‍♂️