SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

Starší přípravka veze cenou remízu z Tempa

V úterý 10.12.2019 zavítala starší přípravka (většina kluků 2009, částečně i 2010 a 2011) na hřiště našeho partnerského klubu FC Tempo, aby poměřila síly s Tempáky ročníku 2010. Utkání se hrálo na čtyři čtvrtiny po 18 minutách a skóre i předváděná hra byla jako na houpačce.
Naši borci do utkání vlétli s vervou a elánem a během pár střídání rychle získali osmi gólový náskok, který jsme udrželi až do poloviny zápasu. Pak se vše změnilo. Naše hráče přepadl pocit uspokojení, že zbytek zápasu „se ukope sám“, v kombinaci s únavou. Soupeř na nelichotivý výsledek zareagoval výrazným prostřídáním a na hřiště přišli jeho nejlepší hráči. Kombinace těchto pro nás smrtelných faktorů vedla k tomu, že Tempáci zuřivě dotahovali, nicméně po závěrečném hvizdu utkání skončilo spravedlivou remízou zhruba 12:12 (výsledek je odhad trenérů Honzy a Zdeňka, kteří po prvních osmi gólech skóre přestali počítat :))