SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

SOCCER AID FOR UNICEF POPRVÉ V ČESKU V SK OLYMPII

Už jste slyšeli o globálně úspěšné charitativní akci Soccer Aid for UNICEF? Tuto původem britskou iniciativu odstartoval v roce 2006 Robbie Williams a účastní se jí největší (nejen) sportovní celebrity.
V rámci této charitativní akce jsou fotbalové kluby a fanoušci z celého světa vyzváni, aby uspořádali fotbalové zápasy s cílem získat peníze pro děti v nouzi distribuované přes Dětský fond OSN (UNICEF). Tuto výzvu jsme vyslyšeli i my v SK Olympii a všechny Vás srdečně zveme na náš Soccer Aid Match for UNICEF, první v Česku!
 
📆 Uskuteční se tento pátek 15.10. od 19:00. Naše A mužstvo přivítá ambiciózního soupeře z Tuchoměřic.
 
Zápas organizujeme ve spolupráci s Prague British International School (PBIS) a tuzemským zastoupením UNICEF, kam poputuje i výtěžek celého utkání. Ten se bude skládat ze vstupného (zůstává standardních 40 Kč, děti a ženy zdarma), příspěvku členů SK Olympie a výnosu z prodeje domácího pečiva, které budou na akci prodávat studenti PBIS. 🥨
 
Jsme rádi, že nám UNICEF nabídl akci zorganizovat, neboť přesně odpovídá našim hodnotám. Fotbal v SK Olympii zdaleka není jen o výsledcích. Jsme největší neziskovka v regionu, podporujeme kvalitní trávení volného času a zdravý životní styl, rozvíjíme socializaci dětí i komunitní život v obci. Jsme rádi, že nyní můžeme drobným dílem finančně pomoci potřebným.
 
🏟  Přijďte v pátek 15.10. na naše hřiště. Uvidíte hezký fotbal, potkáte známé i neznámé sousedy a uděláte dobrý skutek.
 

Ostatní aktuality

Staň se patronem nové umělky
Podpoř SK Olympie Dolní Břežany a zapiš se do historie