SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

SK OLYMPIE BĚHÁ A POMÁHÁ MALÉ SABINCE

V době lockdownu jsme vyhlásili běžeckou výzvu pro hráče a přátele dolnobřežanského fotbalu. Kromě tréninku bylo našim cílem podpořit zdraví a imunitu účastníků díky aktivnímu trávení volného času.

Nyní naše běžecká výzva dostává další rozměr a jsme z toho nadšení. Běháním podporujeme zdraví jedné malé nemocné holčičky z druhého konce republiky. 

Naše běžecká výzva a její neuvěřitelné výkony (od začátku února jsme společně naběhali téměř 1100 km!) zaujala producenta lahodného moku Vinařství Ludwig, s.r.o., který se rozhodl zapojit naši běžeckou aktivitu do svého charitativního projektu. Vinařství Ludwig již od roku 2015 podporuje nyní 11letou Sabinku Grófovou z Němčiček v jejím boji s dětskou mozkovou obrnou, epilepsií a hypotonií. 

Moravští vinaři se nyní zavázali, že s každým námi uběhlým kilometrem přispějí Sabince na její finančně náročnou rehabilitaci 2 Kč. Od začátku února jsme takto na Sabinku vybrali přes 2 tisíce Kč a věříme, že dalších několik tisícovek ještě naběháme. 

Dolnobřežanské fotbalisty známe a líbí se nám jejich nadšení, poctivý přístup i příspěvek k místnímu komunitnímu životu. Zaujala nás jejich běžecká výzva, a proto jsme se rozhodli ji dále podpořit naší finanční účastí ve prospěch malé Sabinky.“ Řekl k zapojení SK Olympie do charitativního projektu Ludvík Šlancar, ředitel Vinařství Ludwig, s.r.o. Celý příběh Sabinky Grófové naleznete v přiloženém souboru, přečtěte si ho prosím.

Jsme moc rádi, že nás Vinařství Ludwig s tímto nápadem oslovilo, je přesně v duchu naší filosofie: Fotbal není jen o výsledcích a vstřelených brankách. Je hlavně o přátelství, emocích a rozdávání radosti. Jsme rádi, že část té radosti můžeme poslat – byť omezeně – potřebné Sabince.

Zapojte se do naší běžecké výzvy, má to smysl!

Více info na: http://skolympie.cz/unorova-vyzva/

http://skolympie.cz/wp-content/uploads/2021/03/Sabinka-pro-Břežany-1.pdf

Děkujeme

Ostatní aktuality