SK Olympie Dolní Břežany

T.J. Sokol Sedlec Prčice – S.K. Olympie Dolní Břežany 2:1 (1:0) Branka: 64. Kabeláč
První mistrovské utkání jsme odehráli na hezkém stadionku v Prčicích. Do zápasu jsme vstoupili rychlou kombinací, klidem na míči i dobrým pohybem. Během prvních 30ti minut jsme měli 6 vyložených gólových příležitostí, které již tradičně zůstaly nevyužity. Soupeř z první nebezpečnější situace udeřil ve 36. minutě nechytatelnou střelou z pravé strany pokutového území. Ve druhém poločase soupeř navýšil náskok z přímého kopu, my už jsme stihli jen korigovat hezkou střelou Kabeláče zpoza vápna. V poslední desetiminutovce jsme ještě nastřelili břevno, nebo nás vychytal muž zápasu domácí golman Kaprál.
V prvním poločase v poli jsme hráli přesně tak, jak se chceme prezentovat, bohužel s šíleným řešením ve finální fázi. Pochvalu zaslouží naši mladíci, kteří do zápasu naskočili a oživili průběh utkání.
Kvalitní a poctivou prací se musíme připravit na nadcházející domácí utkání, kde v neděli 6. 9. 2020 od 10:15 hod. poměříme síly s Mníškem pod Brdy.
Trenéři: Studnička, Syrovátka, Zelenka