SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

PŘEDSTAVUJEME NOVÉHO TRENÉRA SK OLYMPIE 

Přinášíme vám rozhovor s Michaelem Žižkou, novým trenérem A týmu SK Olympie Dolní Břežany.

⚽️Zdravíme vás Michale, můžete se prosím všem fanouškům SK Olympie představit?

Na profesionální úrovni jsem hrál za AC Sparta Praha, České Budějovice a Bohemians 1905. Od roku 2013 jsem působil v klubu SK Zbraslav jako hráč i trenér. Poslední dva roky jsem hrál za sousední Sokol Cholupice. Současně jsem více jak rok SK Olympii velmi blízko, jelikož oba moji synové za Břežany hrají. Líbí se mi zdejší areál i podmínky pro trénování.

⚽️Jak se seběhlo vaše angažmá na pozici hlavního trenéra břežanského Áčka v již rozběhlé sezoně?

Jednoduše. Minulý týden mě oslovil předseda oddílu Kryštof Mencl s nabídkou na trénování. Byl velmi věcný, konkrétní, přesvědčivý a s jasnou vizí. Přestože není jednoduché naskočit do již započatého podzimu, tak jsem se po krátkém uvážení rozhodl nabídku akceptovat. Nabídka mě potěšila a angažmá je pro mě výzvou. Prozatím jsme se s předsedou oddílu domluvili na spolupráci do konce podzimní části soutěže.

⚽️S čím do pozice vstupujete? Vedení SK Olympie se netají ambiciózními plány do budoucnosti…

Do pozice vstupujeme společně s Petrem Hruškou (pozn.: hrající asistent trenéra) s vizí hrát v Břežanech o přední příčky v tabulce a prezentovat se hrou, která potěší oko diváka.

⚽️V úterý jste vedl první trénink, jaký máte pocit z týmu?

Pocit mám velice pozitivní, super parta (tým), všichni hráči na tréninku to odmakali. Chuť, elán a snaha všech hráčů mě velice příjemně překvapila, dalo mi to velkou chuť s tímto týmem pracovat.

⚽️A co můžete slíbit všem divákům směrem k zítřejšímu mistrovskému utkání proti Chotči? Bude to vaše premiéra…

Zítra vzhledem k počasí to bude velice náročné utkání i přesto se budeme chtít prezentovat kvalitní hrou a věřím, že kluci dají do zápasu vše a odevzdají maximum pro tým.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů ve vaší nové roli!

Ostatní aktuality