SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší přípravka

NAŠIM NEJMENŠÍM SE VÝBORNĚ DAŘÍ

Zajímá vás, jak se daří našim nejmladším? Mladší přípravka a mini přípravka skvěle trénuje i závodí a fotbal je moc baví.  
 
⚽️ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ⚽️
Mladší přípravka se po vítězném tažení základní skupinou po měsíci dočkala další fáze, kde se potkávají už jen ty nejlepší týmy. Naše Áčko odehrálo v podobném rytmu všechny tři zápasy. Soupeř s námi většinou v prvním poločase držel krok. Ve druhém se pak už projevila naše fyzická příprava, větší nasazení a hlavně velká touha po vítězství. Výsledkem jsou samé výhry.
💥 SKO vs Zvole 8:2
💥 SKO vs Psáry 7:5
💥 SKO vs Jesenice 6:1
K vítězství výrazně přispívá už několik týdnů trvající skvělá forma našeho brankáře Fandy Vozába, střelecká forma Dennyho Štěpánka i skvělá obranná fáze v podání Adama Jarolíma.
Skvěle pomáhá i to, že se nám postupně daří do A týmu zapojovat i další hráče jako Pavla Bartůšku a Járu Kortuse.
🌀
Velmi pěkný výkon předvedlo i naše Béčko.
Je složené převážně z hráčů s velmi malými zkušenostmi. Přesto obstálo i v zápasech s těmi nejsilnějšími týmy jako je Vestec, či Povltavská akademie.
Jedna výhra a dvě poměrně těsné prohry jsou také pro tyto hráče příslibem do budoucnosti. Zvlášť, když nastoupili i kluci o rok mladší, jako Ondra Červeňák, nebo Miki Bulánek.
 
⚽️ MINI PŘÍPRAVKA ⚽️
Naši nejmenší fotbalisté vyrazili na další turnaj, kde se rozhoduje o nejlepším mužstvu v našem okrese.
Tým složený z hráčů ročníku 2015 (Vincek Voříšek, Olík Švec, Matýsek Murla a Kuba Kratochvíl) opět drtil soupeře a žádnému nedal ani sebemenší šanci. Za vše mluví samá vítězství a také skóre 57:6!👏
Nepotěšil jen výsledek, ale také předvedená hra, ve které nechyběly ani přesné přihrávky, což v této kategorii není až tak obvyklé.
Náš druhý tým zazářil také. Ačkoliv byl složený převážně z dětí o rok mladších a tak se potkal spíše se staršími soupeři, hrál skvěle. Nakonec z toho byly samé výhry a pouze jedna prohra o gól.
 
Velká pochvala všem, protože naše nejmenší děti dokázaly, že se o budoucnost Břežanského fotbalu opravdu nemusíme bát.
 

Ostatní aktuality