SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U12

MŽ U12: SOBOTNÍ VÝHRA 12:5

Sobotní utkání mladších žáků proti sdruženému týmu Jíloviště/Všenory proběhlo na hřišti Fc Jíloviště. Jejich trenér Zdeněk Chaloupka ml. shrnul průběh utkání:
Soupeři nás přivítali na domácím hřišti v počtu 18ti hráčů. Tedy dva týmy, které mohly střídat kompletní sedmičku i s brankářem. To naopak my jsme tam přijeli v deseti, protože ráno přibyly nějaké omluvenky a místo čtyř kluků na střídání, jsem měl pouze dva. I když jsme měli informace z předchozího čtvrtečního přátelského utkání s tím to soupeřem, že jsou slabší, budili hned ze začátku respekt.
Začátek utkání jsme zaspali a hned po rozehraní jsme dostali rychlý gól. Do deseti minut jsme prohrávali o čtyři branky! Po pár změnách v sestavě, kdy jsem prohodil obranu se zálohou, se obraz hry změnil v náš prospěch. Kluci začali bojovat, soupeře jsme začali přehrávat a vytvářeli jsme šance, které jsme zanedlouho proměnili průnikem Kristiána po krásném založení Ondry s Kubou. Gól kluky úžasně nakopnul k velkému obratu a do poločasu jsme vedli 5:4.
O poločase jsme vyměnili pouze brankáře – Antonio Lorenc šel do pole a Míša Svoboda do brány. Druhý poločas už byl čistě jen v režii našich kluků. Řekli jsme si, že budeme držet velké hřiště a hrát po stranách, na jednoduchou nahrávku na 3-4 doteky. Kluci to od druhého poločasu dodržovali a neslo to ovoce v podobě dalších gólů po krásných akcích po stranách hřiště.
Odehráli jsme tam hezké utkání, které muselo bavit rodiče na obou stranách.
Rád bych kluky pochválil za předvedený výkon a bojovnost.
Jen tak dál!!!
Sestava: Antonio L., Míša S.(brankáři), Kuba Č., Kuba V., Honzík M., Oski P., Ondra K., Tony N., Bin N., Kristián A.
Góly dávali: Honzík M.3x, Antonio L.1x, Kristián A.3x, Ondra K.2x, Oski P.2x, Tony N.1x