SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI DRUZÍ NA NAPÍNAVÉM TURNAJI

O víkendu se konal v naší nafukovací hale velmi kvalitní turnaj mladších žáků U13. Zlatá medaile utekla klukům jen o minutu.
Byli jste u toho? Pokud ne, tak trenér Honza Jedlička vás provede celým turnajem:

„Hráči s břežanským znakem na prsou vstoupili do turnaje jak laviny a bez obdrženého gólu smetli mužstva TJ Kouřim i SK Ďáblice
A pak to přišlo. Narazili jsme na favorita celého turnaje – ligové mužstvo SKP České Budějovice. Kluci se neskutečně vyhecovali, hrálo se v urputném tempu a v polovině zápasu na tabuli svítilo překvapivé skóre 3:0 v náš prospěch.
Pak ale začaly docházet síly. Kluci z Budějek dali dva góly a mačkali nás jak citrón. Naštěstí naše obrana odolávala, bohužel i za cenu nefotbalových řešení. Ani 6ti minutové nastavení (místo 20 min jsme hráli 26) nás nepoložilo na lopatky a se štěstím jsme ubojovali vítězství 3:2.
Závěrečný zápas proti sice fotbalovým, ale malým (mužstvo tvořili hráči o rok mladšího ročníku 2010 a polovina z nich byly dívky) hráčům Zákolan zaváněl podceněním. Naštěstí se tak nestalo a kluci se brzy ujali vedení 1:0. Bohužel rezervoár našich sil pro tento turnaj se již vyčerpal. Zákolany vyrovnaly a v poslední minutě dokonce otočily skóre na 1:2 v náš neprospěch.
Pak nastalo velké přepočítání výsledků a i přes jednu prohru v posledním zápasu jsme byli třetí.
Naštěstí se organizátor turnaje David Deutsch poradil s hlavním organizátorem z Náš turnaj, z.s., který potvrdil, že při rovnosti bodů více mužstev má přednost skóre z minitabulky těchto mužstev, nikoliv ze skóre celého turnaje. Přepočet vyšel v náš prospěch a kluci si na krk nasadili nakonec stříbrné medaile.“

Více než výsledek všechny potěšilo, že pokud klukům nedojdou fyzické síly, dokáží se měřit i s opravdu silnými soupeři.
Naprosto zasloužené stříbro vybojovala tato sestava: Kuba H., Vojta, Maty, Šíma, Domča, Štěpa, Slezi, Miki, Luky, Míša a Kuba H.