SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI VEZOU 3 BODY Z PRŮHONIC

Jak probíhal čtvrtý zápas sezony pro mladší žáky? Jejich trenér Honza Jedlička shrnul utkání:
 
„Čtvrtý zápas této sezóny byl vyrovnaný a již jsem se obával další remízy a z toho plynoucí penaltové loterie (v posledních dvou zápasech jsme po remíze právě penaltový souboj nezvládli). Tentokrát se štěstěna přiklonila na naši stranu.
Od začátku byl zápas nesmírně vyrovnaný. Hráči Průhonic nás přetlačovali sílou (a výškou), my jsme se snažili kontrovat fotbalovostí, což se nám vždy úplně nedařilo. Ve zhruba 10.minutě rozvlnil síť domácího týmu Tony přesnou střelou ze střední vzdálenosti. Následný tlak domácích jsme ustáli a od obdrženého gólu nás zachránil ofsajd.
Začátek druhé půle se opět nesl ve znamení tlaku domácího týmu, který vyústil ve vyrovnání. Naši borci následně prokázali morální sílu, soupeře ždímali jako citrón, bohužel bez efektu. Paradoxně v době, kdy se utkání vyrovnalo, utekl aktivní Štyndlis a po individuální akci skóroval. Jelikož následný tlak domácích byl spíše jalový a Kuba v bráně vytáhl fantastický zákrok, tak se skóre již neměnilo a vyhráli jsme 2️⃣:1️⃣.
Za přístup, koncentraci k zápasu a úsilí si kluci zaslouží 1 s hvězdičkou, všichni jezdili na 💯%. Z hlediska fotbalovosti to bylo za 2 mínus. Opět se potvrdilo, že máme-li na všechno dostatek času, „hrajeme fotbal“. Pokud jsme však pod tlakem, začíná to skřípat. Po zbytek sezóny máme na čem pracovat.“
Naše sestava: Kuba, Vojta, Šíma, Míša, Tony, Maty, Luky, Štyndlis, Honzík, Ondra, Tomík
 

Ostatní aktuality