SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI U13 A JEJICH ZÁPAS S VESTCEM

Mladší žáci v neděli prokázali morální sílu a otočili utkání s Vestcem. Jejich trenér Honza Jedlička shrnul celý zápas:

Utkání dvou různých polovin zažili trenéři, hráči i jejich rodiče v neděli 10. října při tradičním „derby“ s Vestcem.
Úvodní část prvního poločasu naši hráči bloudili po hřišti jak náměsíční, špatně dostupovali protihráče, nedostatečně roztahovali hřiště, všemu chyběla šťáva.
Příčina přitom nastala již před samotným utkáním. Zhruba půlka týmu na sraz přišla pozdě, rozcvičku zvládli jak z rychlíku a víc než fotbal řešili novinky z víkendu. Po deseti minutách jsme prohrávali 0:2, do půlky jsme stihli pouze korigovat na 1:2.
Naštěstí v poločasové pauze lavičku okupovalo již jiné mužstvo. Kluci seděli jak slepice na bidýlku, hlavu měli plnou fotbalu, nikdo neřešil fortnite či tiktok, ve vzduchu sálala touha vyhrát. A to se skutečně povedlo. Druhá půle se hrála již téměř jen na polovině hostujícího týmu, ale dlouho to tam ne a ne spadnout. Po vyrovnání následovaly čtyři další rychlé branky a po konečném skóre 5:2 si hráči zasloužili pochvalné ovace diváků.