SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI U12 DOSTALI NAKLÁDAČKU V PSÁRECH

Den české státnosti jsme v pondělí 28. 9. 2020 dopoledne oslavili mistrovským zápasem se Psáry, od kterého nás neodradilo ani deštivé počasí. Na tradičního soupeře jsme se těšili, zkušenosti z minulých utkání předjímaly vyrovnané utkání a trenér Honza počítal s třemi body. A docela se přepočítal…
Domácí tým se na nás evidentně vyhecoval, přizval si na pomoc borce z vyšší kategorie, která je na čele krajského přeboru, a na hřišti to bylo znát. Na úvodní gól jsme dokázali zareagovat Štyndlisovým vyrovnáním a v prostřední části první půle jsme byli minimálně rovnocenným protivníkem. Škoda, že po dalším Štyndlisově průniku dal Robík břevno. Do poločasu vsítili domácí další dvě branky, ale stále bylo o co hrát. I začátek druhé půle jsme nehráli špatně, soupeřovo odskočení na 4:1 jsme vzápětí po Nicolasově průniku zkorigovali na 4:2 a třetí náš gól visel ve vzduchu. Nicméně pak se naplno prosadila silná středová osa psárského týmu, která strhla otěže zápasu jednoznačným směrem a rozjel se domácí brankostroj. Cca po 7. či 8. gólu se naši kluci zlomili, psárští tahouni procházeli obranou jako nůž máslem, pár branek jsme soupeři darovali našimi vynucenými chybami. Bohužel fotbal není box a trenéři nemohli hodit ručník do ringu…. A tak jsme si pohár hořkosti vypili až do dna a ze Psár vezeme výsledek 3:14.