SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI U12 VYHRÁLI VÁLKU NERVŮ

Válkou nervou by se dalo nazvat neočekávané rozuzlení mistrovského zápasu U12 proti stejně starým hráčům Kazína. A přitom vše nasvědčovalo na klidný průběh s naším jasným vítězstvím. Kluci ve žlutomodrých barvách se do soupeře zakousli od prvních minut, rychle získali vedení 2:0 a do kabin šli při skóre 3:1 v náš prospěch. Když jsme v polovině 2. poločase zvýšili na 4:1, zdálo se být po zápase. Nicméně hostující Kazín v závěrečných 10 minutách začal drtivě dotahovat, aby ve 2. minutě nastavení překvapivě vyrovnal. Naši kluci nicméně prokázali neuvěřitelnou vnitřní sílu, společně s fandícími rodiči se semkli jako při finále Ligy mistrů a v penaltovém rozstřelu, který při remíze v základním čase rozhoduje o výsledku utkání, až v 6. sérii zvítězili. Dva body zůstaly doma v Dolních Břežanech, kterými se po zápase rozlévala velká euroforie všech našich borců zakončená emocemi nabitou děkovačkou s fandícími rodiči. Naše sestava: Kryštof, Niki, Šíma, Jirka, Míša, Maty, Vinca, Miki, Štyndlis, Oski, Robík, Vojta.