SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

MLADŠÍ ŽÁCI A SE ŠTĚSTÍM PORAZILI PRŮHONICE ⚽️⚽️⚽️ 

Tenhle prvomájový zápas se musel nezaujatému diváku líbit. Ofenzivní fotbal na obou stranách, útok střídal útok a celkem padlo 15 branek. Naštěstí naši borci dali o jeden gól více než soupeř a vyhráli 8:7.
🥅🥅🥅

⚽️„Po našem úvodním tlaku, který vyústil ve vstřelenou branku, soupeř dvakrát z brejků otočil, ale naši se nevzdali a do půle otočili skóre na 4:3 v náš prospěch. Po půlce jsme v úvodní pětiminutovce dvakrát inkasovali, ale průběžný výsledek 4:5 jsme opět brzy vyrovnali a tahali se se soupeřem jedno gólový náskok. Za stavu 7:7 zhruba 3 minuty jsme měli šťastné střídání, když obránce Gejdy vystřídal na hrot a odvděčil se vítěznou brankou na 8:7 🙏 .“, shrnuje vývoj zápasu trenér mladších žáků, Jan Jedlička. 👍

⚽️Klukům sluší pochvala za obrovské nasazené a vůli po vítězství, nikdo nevypustil souboj, všichni se plně koncentrovali na zápas, a z břežanských sálala touha zvítězit. „Zápas se hrál ve vysokém tempu 🏃🏃‍♂️🏃‍♂️ a trošku mi v našich řadách chyběl větší klid na balónu, k čemuž přispěl i agresivně (a přitom čistě) napadající soupeř. Hezký kombinační fotbal hrát obecně umíme, ale jen když na něj máme dostatek času. Pokud nám soupeř nedaruje sekundu ani metr volného časoprostoru, máme problémy. Do budoucna na tom budeme muset zapracovat.“, hodnotí hru svěřenců trenér.

⚽️Zároveň se opět prokázala slabina, že v našem systému 2-3-2 krajní záložníci často zapomínají bránit (či nepřepínají dostatečně rychle) a na obránce se valily útočné laviny v přečíslení, z čehož jsme také párkrát inkasovali, nešetří konstruktivní kritikou trenér Jedlička.

Jedeme dál a nadále držíme domácí neporazitelnost! 👏👍💪

Naše sestava: Kuba, Vojta, Maty, Šíma, Robík, Krýša, Niki, Domča, Tony, Brucki, Gejdy, Míša

Ostatní aktuality