SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

MLADŠÍ DOROST

DB – Nusle 2:6. Utkání jsme zahájili přesně podle našich představ, aktivně, v pohybu, hladový po vstřelení branky. Deset minut jsme soupeře přehrávali, protivník nevěděl kam dřív skočit. Skórovat se ale nepodařilo a hosté z první akce trestali. Bohužel se opět projevila naše současná slabina, bránění standardních situací, přestože se na tyto situace zaměřujeme, tak jsme znovu inkasovali z rohového kopu. Nuselské jsme tím probudili a jejich kluci byli najednou všude dřív a v dostatečném počtu. V tomto duch se dohrála i první půle, stav 0:5 hovořil za vše. O přestávce jsme se snažili naše hráče namotivovat a vysvětlit jim, že výsledek určitě neodpovídá tomu, čeho jsou schopni a do druhého poločasu jsme šli, jako kdyby byl stav 0:0. Kluci to vzali za své a druhou půli vyhráli 2:1. Po snížení na 2:5 jsme ještě dvě zcela vyložené šance neproměnili, škoda že se nikdy nedozvíme, co by se dělo kdybychom se dotáhli na 4:5. Ale na to se nehraje. Závěrem musím ocenit kvalitu soupeře, který chtěl hrát fotbal a ne jen nakopávat míče a na sílu to uhrát. My máme na čem pracovat, ale za druhou půlku patří klukům zasloužená pochvala. Soutěž je vypsaná pro ročníky 2004/2005 – náš tým nastoupil pouze s ročníkem 2005+2006, potenciál do budoucna je velký, snad nás nezastaví COVID, ale to neovlivníme.. Jakub Maláček