SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

MLADŠÍ DOROST SI PORADIL S SK UHELNÝMI SKLADY

DB -Uhelné sklady 5:1. Naše poslední utkání bylo složité a nervózní ještě než začalo. Díky spoustě nemocí a zranění jsme tak tak dali dohromady alespoň 12 hráčů, z nichž byl ještě jeden lehce zraněn a jeden těsně po vyléčení. Šanci tak dostal vlastně každý, kdo přišel. A právě přesně to všechny semklo, tým makal celý zápas na plné obrátky, kluci si od začátku šli za vítězstvím, které tak moc chtěli a které si tak moc zasloužili. Soupeř měl podle všeho také spoustu absencí, ale na to se nehraje. Od začátku jsme měli převahu a mnoho gólových příležitostí, do hostující obrany se podařilo adresovat krásné průnikové přihrávky, na které naši útočníci čekali a po deseti minutém zastřelování se i proměňovali. 4 brankami se blýskl Petr Šimoníček, kráasný počin, ačkoli i on jistě dobře ví, že mohl vsítit gólů ještě více a své statistiky výrazněji obohatit. Obrana pracovala bezchybně, ať už postavením, zastupováním se nebo ukázkovým vymazáním soupeřova šikovného útočníka, přesně tak, jak se snažíme pracovat v tréninku. V záložní řadě musím zmínit výkon Kuby Fógla, který přišel na zápas kulhající po nehodě na kole, ale 80 minut odjezdil jako Luka Modrič, paráda. Asi ho před každým dalším kláním budeme muset shodit z kola 🙂 Nicméně je opravdu potřeba znovu vyzdvihnout týmový výkon, ten byl v zápase rozhodující. Věřím, že v příští kole navážeme a budeme se podobně prezentovat i v Modřanech, kam v neděli zavítáme. Poslední dík patří rodičům, kterých se tentokrát sešlo opravdu hodně a klukům to moc pomohlo – díky !