SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

MATĚJ ŠTĚDRONSKÝ VSTŘELIL 4 GÓLY A POMOHL BŘEŽANŮM K DALŠÍ VÝHŘE

V jarní sezóně je naše Áčko bezchybné, doma porazilo 5:0 Štěchovice po poločase 2:0. Tentokrát „řádil“ Matěj Štědronský, když vsítil celkem 4 branky. Soupeře načal již ve 3.min po individuální akci a to samé se mu podařilo v 10.min, když zvyšoval na 2:0.  Krátce po poločase po nacvičeném trestném kopu krásnou střelou podél zdi k tyči zvýšil na 3:0 Matěj šupina.  Další dvě branky pak přidal s chutí hrající Štědry, který si tak zvýšil sebevědomí do dalších zápasů. Celkově zasloužené vítězství našich borců.

Hodnocení trenéra Michaela Žižky: „V dalším mistrovském utkání jsme na našem hřišti přivítali tým Štěchovic. Soupeře, proti kterému nemáme moc dobrou bilanci, utkání s tímto mužstvem jsou vždy velice těžká. Hned od úvodu jsme šli za vítězstvím, kdy všichni hráči k utkání přistoupili tak, jak jsme si řekli v kabině. Měli jsme hru pod kontrolou a byli jsme pro soupeře velmi nebezpeční v zakončení. Poločas 2:0 byl po právu, i když nutné je podotknout, že i Štěchovice měly 2 velké příležitosti k dosažení branky. O poločase jsme apelovali, aby kluci hráli stále tak, jak v první půli, nic nevypustili a hráli se stejnou chutí. Druhý poločas byl v tomto duchu a přidali jsme ještě další tři branky, které určili konečný výsledek. Tento zápas byl zatím nejlepší výkon týmu v jarní části sezóny a budeme se snažit na tento výkon navázat v dalších neméně důležitých zápasech, co nás čekají. Klukům patří velké poděkování za přístup a chuť v zápase a jedinou černou kaňkou zápasu je vážné zranění Dvořky, který nám bohužel bude nejspíš měsíc chybět. Držíme palce, aby se co nejdříve uzdravil. Také velké díky patří všem břežanským divákům, kteří přišli a hnali nás za třemi body.“

Celkově máme získaných počet 37 bodů a zaujímáme 2. místo v tabulce Okresního přeboru se ztrátou 4 bodů na vedoucí Dobrovíz.

S očekáváním vyhlížíme příští venkovní zápas v Chotči (sobota 15.4.2023, čas 15,30 hod) a pak domácí duel proti Sokolu Holubice, a to v pátek 15. 4. 2023 TRADIČNĚ od 19,00 hod.