28.1.2018 19:45   Administrator

Masopust a maškarní ples

          V prvním čtvrtletí nového roku 2019 jsme uspořádali dvě tradiční akce a to Masopustní průvod a Maškarní ples. První jmenovaná akce byla letos pojata odlišně než v minulých letech. Udělali jsme již avizovanou změnu a tradiční průvod břežanskými ulicemi jsme nahradili kratším okruhem, který měli zvládnout i děti a přilákat tak více obyvatel obce. To se také podle nás povedlo. Již krátce po plánovaném srazu se začali objevovat první účastníci a to jak malí, tak velcí. Masek se sešlo kolem 20-ti a průvod jsme zvládli všichni jak pěšky tak na tramvaji. Do dalších let plánujeme další změnu v podobě pořádání masopustního průvodu každý rok. Předpokládáme, že tato změna bude mít kladné ohlasy a že bude každým rokem čím dál tím víc s víc masek i dalších spoluúčastníků.
Druhou letošní akcí byl nám všem známý Maškarní ples. Již minulých letech před námi bylo rozhodnutí jak s touto tradiční akcí naložit v době nevalných účastí na podobných akcích. Tenkrát jsme museli také i z ekonomických důvodů změnit místo konání a našli tak příjemný kostelecký sál. Bohužel se ale rok od roku účast na plese zmenšuje a jsme nuceni na toto reagovat. Proto budeme rádi za vaše podněty, které si nebudete jen tak povídat mezi sebou doma či na ulici ale budete je říkat nám. Společně tak vymyslíme plán do dalších let tak aby jsme byly všichni při nejmenším spokojeni. Tyto podněty prosíme posílejte na naši emailovou adresu info@skolympie.czvyplňením formuláře na našich webových stránkáchnebo osobně při setkání.
Nesmím se ale zapomenout zmínit jak letošní maškarní ples dopadl. Tak teda jako každý rok i díky všem organizátorů a účastníků, maskám a personálu restaurace se i letošní ples nadmíru vydařil. Masek bylo nepočítaně a zábava nevázla ani v pozdních nočních hodinách. Hudba letos v obměněném složení, zahrála na takovouto akci jak se patří. Za to jim velice děkujeme. Budeme se proto na vás těšit třeba příští rok ať už se potkáme v Kostelci a nebo jinde.
Moc děkujeme všem za podporu

Tabulka

Muži A
Tým VR PBody
1 Čísovice 9 1 2 28
2 Dobrovíz 8 0 4 24
3 Jinočany 6 3 3 21
4 Hostivice 6 3 3 21
5 Zlatníky 5 3 4 18
6 Dobříč 5 2 5 17
7 Dobřichovice 5 0 7 15
Otevřít celou tabulku

Přihlášení k odběru novinek

Fotogalerie