SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍ DOROST

Jak si vedl mladší dorost v této sezóně? Jejich trenér Jakub Maláček vám posílá shrnutí:
„Co se týká ohlédnutí za aktuálně skončenou sezonou, ale není toho mnoho, co se dá uvést. Čelili jsme situaci, kterou nikdo neznal a bohužel se ve velké míře dotkla i sportu. Pevně věřím, že nejhorší máme za sebou a děti budou konečně moci sportovat bez omezení.
V sezoně, která právě končí, bych rád vypíchnul parádní rozjezd podzimu a především pak to, jak kluci zvládli přesun do dorostenecké kategorie. A to nejenom kluci 2005, ale i mladší kluci ročníku 2006, kteří stále mohli hrát za starší žáky. Přesun do Prahy se ukázal jako správná volba, sice jsme hráli každé utkání „venku“, ale i tak lze hodnotit jen pozitivně. Škoda, že soutěž se nedala dohrát.
Dále chci ocenit jak kluci vlétli do tréninku hned, jak to bylo možné. Byli natěšení na fotbal a pohyb, což je z mého pohledu největší úspěch! Je to přesně to, kam snažíme směřovat. Aby měli fotbal rádi a těšili se na něj. Ideálně u sportu zůstali i v dospělosti a ročníky jako třeba my starší trenéři se mohli chodit už jen koukat..
K organizaci soutěží na příští sezonu – pražskou soutěž již hrát nebudeme, všichni kluci budou přeregistrováni zpět do SKO Dolní Břežany. Původně byla varianta přihlášení 1.A dorostu, tzn. krajské soutěže. Nakonec jsme se ale rozhodli tuto soutěž na rok oželet a přihlášen byl okresní přebor Prahy západ.
Tuto soutěž hrálo letos pouze 6 týmů, což je fotbalová katastrofa, ale na další rok je již potvrzených 14 účastníků, vznikne tedy plnohodnotná soutěž. Je určená ročníkům 2006-2003, takže se můžeme potkat i s výrazně staršími hráči. To je jeden z důvodů, proč budeme letos hrát okresní soutěž.
Věřím, že to bude dobrá volba, kluci si zvyknou a následně se snad přesuneme do kraje.
Na příští sezonu nás také posílí Jáchym a Viktor z původní sestavy staršího dorostu, oba 2004, těšíme se na ně!
Nová sezóna začne záčátkem srpna soustředěním v Řevnicích.
Krásné léto, ideálně se sportem.“⛱🤸‍♂️🏄🏊‍♂️🚣‍♂️🚵‍♂️
 

Ostatní aktuality

Staň se patronem nové umělky
Podpoř SK Olympie Dolní Břežany a zapiš se do historie