Věříme, že žijete fotbalem i v létě a proto vás rádi potěšíme ohlédnutím za uplynulou sezónou našeho Áčka. Zhodnotil ji jejich manažer Kryštof Mencl.

„Ambice byly nejvyšší, což potvrzují výsledky našeho týmu:
odehraných osm utkání, 7 výher a 1 prohra.
Získaných 21 bodů, aktivní skóre 27:13.
2. místo v tabulce o 1 bod za SK Roztoky.
Od čtvrtého utkání mužstvo předvádělo kvalitní hru i výsledky, kdy se podařilo trenérovi Jiřímu Bílkovi staršímu zapracovat nové posily do týmu:
▪️brankář Ondřej Michálek – přestup z klubu Kostelec u Křížků,
▪️hráč Petr Hruška – přestup z klubu SK Libuš,
▪️hráč Tungi – přestup z klubu FK Viktoria Žižkov,
▪️hráč Petr Studnička – přestup z klubu SK Uhelné Sklady,
▪️hráč Shaka – přestup z klubu FC Dordoi Biškek (Kyrgystán),
▪️hráč Martin Motyčka – přeřazen z dorostu SK Olympie DB.
S přístupem všech nových hráčů jsme byli spokojeni, všichni se stali hráči základní jedenáctky. Současně nás potěšilo zapojení našeho odchovance Martina Motyčky jako stabilního člena kádru Áčka. Z odehraných osmi zápasů stojí za vypíchnutí dramatické vítězství nad FK Dobříč 4:3, se vstřelenou brankou Fandy Sklenáře v poslední minutě a také zvládnutá derby proti Zvoli (5:1) a Libři (3:2).
Utkání proti SK Zvole dne 25.9.2020 jsme pojali i společensky. Pozvali jsme oba starosty obcí, kteří se zapojili v poločase do soutěže v kopání penalt. Diváci tak měli, nad rámec naší drtivé výhry, možnost vidět nevšední zážitek.
Celkově všechna pozitiva této sezóny utlumilo přerušení a následné zrušení celého ročníku amatérského fotbalu kvůli epidemiologické situaci v ČR. Bývalé vedení Fotbalové asociace ČR rezignovalo v květnu na dohrání sedmi či osmi podzimních kol a tím zablokovalo jakékoliv soutěžní pohyby napříč všemi soutěžemi. Opakovaná anulace celé soutěže poznamenala všechna ambiciózní mužstva, včetně nás.
V následujícím období od půlky října 2020 až do června není v podstatě co hodnotit. V omezených možnostech jsme trénovali od dubna 2021, kdy celé zimní období měli hráči individuální tréninkové plány. Odehrané přátelské zápasy v květnu a v červnu 2021 nám mistrovské zápasy nenahradily. Řadu hráčů covidová pauza poznamenala fyzicky i herně. Z tohoto důvodu, s výjimkou jednoho týdne v červenci, naše mužstvo pokračovalo a pokračuje nonstop v tréninkovém procesu i do nové sezóny, do které vstupujeme opět s postupovými ambicemi.
Přejeme vám krásné léto a od srpna se budeme těšit na stabilní sezónu bez covidových omezení.“

A nakonec přidáváme pozvánku na první domácí zápashrajeme v pátek 20.8.2021!!!