SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

FOTBALOVÁ SPARTA PRAHA V DOLNÍCH BŘEŽANECH

‼️ SK Olympie se stala OFICIÁLNÍM PARTNERSKÝM KLUBEM AC Sparty Praha a partnerem v projektu SPARŤANSKÁ FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA.‼️

Řada rodičů malých fotbalistů donedávna řešila otázku: nechám své dítě ve „vesnickém“ klubu v blízkosti domova nebo budu preferovat kvalitu tréninkového procesu a vozit ho přes půl Prahy na Strahov či do Edenu? Nyní již nemusí!

SK Olympie se stala oficiálním partnerským klubem AC Sparty Praha a partnerem v projektu Sparťanská fotbalová školička!

▪️Kvalitu, metodiku a know-how největšího českého fotbalového klubu dostanou i v našem regionu, v Dolních Břežanech. Do našeho krásného areálu bude pravidelně docházet profesionální trenér Sparty, který bude garantovat kvalitu trénování i přístupu k dětem a svými zkušenostmi bude zároveň obohacovat náš trenérský tým.
▪️Součástí partnerství budou i stáže hráčů a trenérů v tréninkovém centru Sparty na Strahově.
▪️Nejlepším našim hráčům pak bude umožněno zapojení do sparťanských týmů přípravek a žáků.

Jsme moc rádi, že vedení fotbalové Sparty v čele se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým ocenilo naši dlouhodobou kvalitní práci s mládeží a jasnou vizi dalšího rozvoje a v okrese Praha-západ si vybralo právě nás. Je to pro nás závazek i významný milník na cestě stát se dominantním sportovním klubem v okrese.


A CO NÁS NYNÍ ČEKÁ?
Na první hmatatelné kroky partnerství se můžete těšit již v nejbližší době:
⚽️ v pátek 4.6. od 16:00 se na našem hřišti uskuteční DERBY Sparty proti Slavii v kategorii U16
⚽️ v pondělí 7.6. od 16:30 proběhne v našem areálu společný NÁBOR nových fotbalistů (více informací zveřejníme v příštím týdnu).

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přikládáme foto z podpisu smlouvy, kterého se účastnili Tomáš Rosický (sportovní ředitel ACS), Zdeněk Chaloupka (šéftrenér SKO), Eva Ševelová (manažer komunikace SKO) a Miroslav Krieg (vedoucí akademie ACS).

Ostatní aktuality