SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

FINÁLE POHÁRU PRAHA ZÁPAD DOLNÍ BŘEŽANY VS DOBROVÍZ 2:2, NA POKUTOVÉ KOPY 4:5

Komentář trenéra:
V posledním utkání před letní pauzou jsme se utkali o vítěznou trofej ve finále poháru.🏆 s Dobrovízí.
Ta v mistrovské soutěži obsadila první místo a tak byla lehkým favoritem.

Nám chyběli Matějové (Štědry a Šupy),ale všichni kluci je na hřišti svými výkony kvalitně nahradili.
Utkání pro nás začalo velice dobře a brankami do 25 minuty jsme vedli 2:0.
Bohužel malé hřiště a ukřivděnost hráčů Dobrovíze vedla rozhodčího k několika odpískaným standartním situacím, a po jedné z nich soupeř snížil na 2:1.
.
Tato branka vlila soupeři druhý dech a do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, po úniku hostujícího útočníka.
Do druhého poločasu jsme opět vstoupili kvalitně a zápas byl nahoru dolů, troufám si tvrdit že jsme otěže zápasu drželi my a postupujícím časem jsme soupeře přehrávali.
Třetí branku jsme již ale nepřidali. Na řadu přišli pokutové kopy, kde to je vždy loterie a i tým který v utkání byl lepší může být poražen. Toto potkalo i nás.
Kluky to mrzelo, ale zaslouží velké poděkování za velmi dobrý výkon.
Všichni si sáhli na dno a vydali se na maximum. Proto jsou to jsou pro mě vítězi👍💪👏⚽