SK Olympie Dolní Břežany

SK Olympie Dolní Břežany – FC Jílové 4:3 (3:1). Branky: 5, 15, 28 a 57. Motyčka.
Utkání s herně vyspělým soupeřem s rychlým přechodem do útoku a dobrou kombinační fází jsme nakonec dovedli do vítězného konce, díky střeleckému představení Martina Motyčky, který nasázel 4 góly, cože je na každé výkonnostní soutěži famózní kousek. Objektivně musíme uznat, že soupeř byl v poli lepší na míči silnější i rychlejší. Co se týče vyložených šancí si myslím, že utkání bylo vyrovnané a zvítězil efektivnější tým, což jsme snad poprvé za dobu našeho působení byli my.
Neodpustím si ještě jednu věc: Chování a prezentace hostujícího mužstva po celý zápas, kdy se ve vulgárních a hrubých projevech střídal trenér hostujícího týmu společně s jeho svěřenci, je pro nás absolutně nepochopitelná věc. Děláme mládežnický fotbal, kde se tvaruje jak stránka fotbalová, tak hlavně lidská. Co se stalo v neděli jsme doteď nestrávili, pokud se tohle děje, nikdo se nesmí divit, kde se náš fotbal v posledních letech nacházel.
Závěrem bych chtěl kluky pochválit, když to nešlo fotbalově (což se stane), pořád se snažili hrát po zemi, kombinačně bez nakopávaných balónů a nechali na hřišti všechno.
Tento zápas je pro nás dvojitá výhra, jak výsledková, tak hlavně výhra normálního a vyspělého chování, ke kterému naše kluky vedeme a vést za každých okolností budeme.