SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

Druhý hatrick v jednom týdnu

Další zápas bohatý na branky mohli vidět všichni, kdo dorazili v pátek na hřiště SK Olympie k zápasu SK Olympie Dolní Břežany – TJ Krňany. Již ve 13. minutě otevřel skóre k radosti domácích Ondřej Kadlec. Další gól padnul o 20. minut později, kdy zvyšoval na 2:0 Radek Matoušek. Tomu stejnému hráči stačilo 5 minut na to, aby zavěsil svůj druhý gól a zvýšil na 3:0.

Po půli hráči SK Olympie dále určovali tempo hry. Po tlaku na branku hostí zahrávali rohový kop, který krásně z voleje uklidil k blitší tyči Martin Majer. 4:0.

Následovalo snížení hostí na 4:1. O 10 minut později se vydal po levé straně k brance hostí opět Radek Matoušek. Poté, co se zbavil obránce již nebránilo nic tomu, aby krásnou střelou z levé strany vápna zavěsil a dovršil tak svůj druhý hatrick v jednom týdnu.

Na konečný stav 5:2 snižoval soupeř 3 minuty před finálovým hvizdem.

Důležité je poděkovat všem příchozím divákům a především dolnobřežanské mládeži, která fotbalistům SK Olympie připravila krásnou atmosféru!

Naši borci po 4. kole ještě neprohráli. Další zápas sehrají již ve středu v sousedních Zlatníkách.