SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

DOROST ZÍSKAL 3 BODY VE VOTICÍCH A ZVYŠUJE NÁSKOK V TABULCE

Do utkání proti Voticím jsme šli s velkou touhou získat tři body a zase se o kus přiblížit  vysněnému titulu. Votice proti týmům z vrchu tabulky umí hrát, tak nás nečekal lehký zápas. Do utkání jsme vstoupili skvěle a po pár minutách se Davidu Andronikovi podařilo dostat balón za záda brankáře. Naše tempo se postupně v prvním poločase zvedalo a vytvářeli jsme si hodně šancí. Jan Jedlička potvrdil svou střeleckou formu a přímo z rohového kopu rozvlnil síť. Po poločase se fotbal, který jsme hráli, ani zdaleka nepodobal poločasu prvnímu. Nepřesnost střídala nepřesnost a soupeři se podařilo snížit krásnou střelou z dálky. Náš tým však opětovně prokázal sílu, kterou má a nenechal se rozhodit vývojem zápasu. Utkání jsme zvládli a díky remíze Rožmitálu se zase posouváme o kus blíž triumfu, na který všichni čekáme. Konec utkání 1:2.

Branky : Andronikov, Jedlička